MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


K 2019, ekonomický kruh, inovační a vystavovatelé spokojeni


This is not an official translate. Original version here

K 2019

Tým MachinePoint byl opět přítomen v K pro jejich vydání 2019. Po získání dojmů od 12 obchodních manažerů oblasti, kteří navštívili K, je počáteční zpětná vazba uspokojením a výrazným zlepšením v porovnání s předchozími dvěma K show.

K 2019 byl plný zajímavých návštěvníků, což vnímalo MachinePoint a jeho partneři, přední výrobci plastových strojů. Všichni během tohoto veletrhu vyzdvihli kvalitu návštěvníků. Většina návštěvníků věděla, co hledají, a záměr koupit byl vysoký
. Ačkoli od června došlo na trhu s prodejem nových strojů ke zpomalení, portfolio současných projektů je dobré, což představuje pozitivní výhled budoucího prodeje plastových zařízení v průběhu roku 2020. Někteří výrobci OEM vsazují na rozvíjející se ekonomiky, aby zajistili budoucnost růst.

Lidé si jsou vědomi znečištění způsobeného plasty a zabývají se zejména znečištěním oceánů, přesto však tento sektor i přes současný špatný tisk neustále roste. Existuje celá řada technických řešení, která musí průmysl přispět ke snížení dopadů znečištění a zajistit oběhové hospodářství. Konstrukce kontejnerů lze vylepšit, aby se usnadnilo jejich pozdější oddělení, zlepšení systémů sběru odpadu, mechanická recyklace a recyklace chemikálií. Problém spočívá v rychlosti, s jakou chtějí politici a vlády dotovat výrobu uhlovodíků nebo monomerů z plastového odpadu. Sběr a recyklace PET lahví musí být podporovány, aby přešly z problému k příležitosti. V mnoha zemích stále neexistuje ekologická debata.

Trh použitých strojů je velmi aktivní. Současné obchodní války mezi zeměmi povzbuzují mnoho podnikatelů, aby místně investovali do použitých strojů. Indický premiér Mori také do roku 2022 oznámil zákaz plastových obalů pro jedno použití do roku 2022. To zase podnítilo indické podnikatele, aby investovali také do použitých strojů. Také jsme si toho všimli na výstavě K, s nejžádanějšími stroji během vytlačování filmů, recyklačních strojů a vstřikovačů.

Ve společnosti K využil MachinePoint také příležitost prozkoumat spolupráci s různými výrobci strojů, průmyslovými skupinami a velkými prodejci. Měli jsme skvělou show a naši reputaci za vynikající kvalitu a spolehlivost za posledních 20 let potvrdili naši zákazníci.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás