MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


K 2019, ekonomi dairesel, yenilikçi ve ihracatçıları


This is not an official translate. Original version here

K 2019

MachinePoint ekibi 2019 baskısı için K'da bir kez daha hazır bulundu. K'yi ziyaret eden 12 Bölge İşletmecisinden gösterim topladıktan sonra, ilk geri bildirim memnuniyet verici ve önceki iki K gösterisine göre kayda değer bir gelişmedir.

K 2019 ilginç ziyaretçilerle doluydu, bu, MachinePoint ve ortakları tarafından, plastik makinelerin önde gelen OEM'leri tarafından algılandı. Bu fuar boyunca hepsi ziyaretçilerin kalitesini vurguladı. Ziyaretçilerin çoğu aradıklarını biliyordu ve satın alma niyeti yüksekti.
Haziran ayından bu yana yeni makine satışı için pazarda bir yavaşlama olmasına rağmen, mevcut projelerin portföyü iyidir, 2020 boyunca plastik ekipman için gelecekteki satışların olumlu bir görünümünü sunar. büyüme.

İnsanlar plastikten kaynaklanan kirliliğin farkındalar ve özellikle okyanuslardaki kirlilikten endişe duyuyorlar, ancak mevcut kötü basına rağmen sektör büyümeye devam ediyor. Endüstrinin kirlenmenin etkilerini azaltmasına ve döngüsel ekonomiyi garanti altına almasına yardımcı olacak çok sayıda teknik çözüm vardır. Konteynerlerin tasarımı daha sonra ayrılmalarını, atık toplama sistemlerindeki gelişmeleri, mekanik geri dönüşümü ve kimyasal geri dönüşümü kolaylaştırmak için geliştirilebilir. Sorun politikacıların ve hükümetlerin hidrokarbon veya monomer üretimini plastik atıklardan sübvanse etmek istedikleri hızda yatmaktadır. PET şişelerin toplanması ve geri dönüştürülmesi, sorun olmaktan fırsata geçmeleri için teşvik edilmelidir. Birçok ülkede hala hiçbir çevresel tartışma yoktur.

Kullanılmış makine pazarı çok aktif. Ülkeler arasındaki mevcut ticaret savaşları birçok girişimciyi yerel olarak ikinci el makinelere yatırım yapmaya teşvik ediyor. Hindistan Başbakanı Mori, 2022 yılına kadar tek kullanımlık plastik kapların yasaklandığını da duyurdu. Bu sırayla Hintli işadamlarını ikinci el makinelere yatırım yapmaya teşvik etti. Bunu K fuarında da film ekstrüderleri, geri dönüşüm makinaları ve enjektörler sırasında en çok talep edilen makinelerle gördük.

K'da, MachinePoint ayrıca çeşitli makine üreticileri, sanayi grupları ve büyük bayilerle işbirliğini keşfetme fırsatı buldu. Harika bir şov yaptık ve geçtiğimiz 20 yıldaki mükemmellik ve güvenilirlik konusundaki itibarımız müşterilerimiz tarafından onaylandı

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde