MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint dodávky výrobních linek pro mlékárenský, nápojový a zemědělsko potravinářském průmyslu


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering Line Processing pro nápoje, mléčné a agro-potravinářské procesory po celém světě
MachinePoint Group spuštění Incorporated dceřiného podniku, MachinePoint potravinářských technologií.
Novou dceřinou společnost se zaměří na zásobování Výrobní linky na nápoje, mléčné výrobky a Agro zpracovatelé potravin po celém světě - S jedinečné přidané hodnoty Proposition

MachinePoint Group s potěšením oznamuje uvedení svého začleněny dceřiné společnosti, MachinePoint potravinářských technologií. Věnována nabízí kompletní zařízení a proces instalace, projekty na klíč a zpracovatelům v Agro Potraviny, nápoje a mléčné průmyslu; MachinePoint technologie potravin má jedinečnou přidanou hodnotu nabídka, která nabízí možnost integrace použitých strojů do nového projektu nabídku.

Narodil se z partnerství mezi MachinePoint Group a Gemina; MachinePoint technologie potravin byl vytvořen, aby výrobní linky pro Agro Potraviny, nápoje a mléčné průmysly, které se snaží rozšířit, aktualizovat nebo upravovat jejich výrobních zařízení. Možnost zahrnutí používán, spolu s nových strojů je dalekosáhlý inovace, které činí návrh tak jedinečný. MachinePoint technologie potravin 'sesterské společnosti, MachinePoint použité stroje, kontroluje 80% použitého zařízení v současné době na prodej v Evropě, a má rozsáhlé logistické a technické zkušenosti při přepravě a integraci použitých zařízení úspěšně do nového závodu rozvržení.

"Vytvoření MachinePoint technologie potravin byl přirozený pohyb v nepřetržitém růstu MachinePoint Group," uvedl Cesar Rodriguez, generální ředitel, MachinePoint Group. "Po prostudování trhu jsme zjistili, že to tam bylo potřeba organizace, která byla schopna zvládnout celý řetězec procesu integrace. Byli jsme v úzké spolupráci s procesory v průběhu let na stále složitější projekty a postupně se stěhují do obchodního procesu integrace. MachinePoint technologie potravin byla založena na rozšíření a konsolidaci služeb, které jsme již měli v omezené míře a přeměnit je na lukrativní byznys. "

Gemina je vysoce specializovaný proces integrátor, který vyrábí vlastní zařízení pro Agro potravin, nápojů a mléka průmyslu. To zahrnuje více než 25 let znalostí a zkušeností v renomovaných projektování a výstavbu elektráren a procesy, na kapalná zpracovatelský průmysl. Gemina se nachází v jednom z největších a technicky nejpokročilejší zemědělské oblasti v Evropě (jižní Španělsko), a spatří vynikající inženýrské zkušenosti s prací pro velké evropské procesory. Během posledních několika letech se také developerské projekty v Africe a Asii, a nyní plánuje posílit svou mezinárodní expanzi prostřednictvím partnerství s MachinePoint Group.

MachinePoint odbornost v mezinárodních projektech zařízení spárována s neustále rostoucí mezinárodní přítomnosti v Latinské Americe, Africe a Asii, je to perfektní partner pro zpracovatele ze všech míst, které se snaží uvést na trh nové výrobní linky v rámci Agro potravin, nápojů a mléka průmyslu . Skupina úzce spolupracuje s předními výrobci zařízení integrovat nové stroje do stávajících linek, a na rekonstrukci, modernizaci nebo přizpůsobit se změnám ve formátu stávajících zařízení. Gemina přináší vysoce specializované technické tým mix, který integruje a vyrábí řešení na míru pro zpracování kapalin v potravinářském průmyslu.

Inženýrské centrum MachinePoint technologie potravin se nachází v Murcia (jižní Španělsko, Evropa) a má více než 5000 m2 určené k inženýrství, automatizace, výroba, úprava, montáž, zkoušení a kontrolu kvality vybavení, které bude později být instalován v naší zařízení zákazníků '.

www.machinepoint.com/foodtechnologies

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás