W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

MachinePoint dostarcza maszyny używane do napojów i żywności

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint linie technologiczne do przetwórstwa napojów, przetworów mlecznych i przetwórstwa rolno-spożywczego na świecie
MachinePoint Food Technologies to najnowszy projekt grupy MachinePoint. Jego celem jest dostarczenie linii produkcyjnych fabrykantom z całego świata specjalizujacym sie w przemyśle napojowym, mlecznym oraz żywnościowym.

Grupa MachinPoint, znana ze swojej wiodącej pozycji na rynku handlu używanymi maszynami, oferuje producentom nowatroskie rozwiązania, dające im możliwość włączenia w nowe linie produkcyjne wysokiej jakości sprzęt używany.

Pod hasłem „Przemyślane i niezawodne rozwiązania” MachinePoint Food Technologies dostarcza oprzyrządowanie tym producentom, ktorzy chcą powiększyć lub unowcześnić swoj zaklad produkcyjny. Dzięki siostrzanej firmie MachinePoint Used Machinery, MachinePoint Food Technologies ma dostęp do najlepszego na rynku europejskim używanego sprzętu. Wynika to z faktu, iz MachinePoint Used Machinery kotroluje 80% używanych maszyn, które są aktualnie oferowane na sprzedaż.

Partnerem grupy MachinePoint w budowaniu MachinePoint Food Technologies jest Gemina- profesjonalny producent sprzętu w przemyśle napojowym, mlecznym oraz żywnościowym szczycący sie ponad 25 letnim doświadczeniem w branży. Gemina, znana ze swych wybitnych rozwiązań, ma siedzibę w jednej z największych i najbardziej rozwiniętych technologicznie rolniczych częsci Europy (Hiszpania poludniowa) i współpracuje z głównymi producentami europejskimi. W ostatnich latach rozszerzyla swoja działalność o projekty w Afryce oraz w Azji a kolejnym krokiem w rozwoju jest współpraca z grupą MachinePoint.

MachinePoint specjalizuje się w międzynarodowych rozwiązaniach na rynku europejskim a jednocześnie coraz bardziej umacnia swoją pozycję w Ameryce południowej, Afryce i Azji dzięki czemu jest idealnym partnerem dla producentów z wyżej wymienionych regionów, którzy szukaja nowych rozwiązań w przemyśle napojowym, mlecznym oraz żywnościowym.

Cesar Rodriguez, prezes MachinePoint mówi: „W ciągu ostatnich lat współpracowaliśmy z różnymi producentami nad coraz to bardziej skomplikowanymi projektami. W niektórych przypadkach chodziło o ważne inwestycje, a używany sprzęt miał byc integralną częścią kompletnej nowej lini produkcyjnej. Handlowanie maszynami wymaga od nas o wiele wiecej niż tylko oferowanie sprzętu. To także demontaż, logistyka, instalacja maszyny w nowej hali produkcyjnej. Z tego wzgledu w coraz większym stopniu uczestniczymy w procesie szeroko rozumianej transakcji biznesowej co jest zupełnie naturalnym krokiem biorąc pod uwage ciagły rozwoj grupy MachinePoint.”

Kluczem do naszego sukcesu jest doświadczenie. Od momentu założenia firmy przeprowadziliśmy projekty w ponad 80 krajach. Nasz partner Gemina wnosi ze sobą dodatkowo zespoł wyspecjalizowanych techników, którzy z pasją poszukują nowych rozwiązan w przemyśle napojowym i żywnościowym. Współpracujemy również z czołowymi OEM-ami (producentami cześci oryginalnych) co dodatkowo wzmacnia naszą pozycje na rynku.

MachinePoint Food Technologies jest idealnym partnerem dla tych producentów, którzy pragną dokonać nowych inwestycji i poszukują wysokiej jakości patnerów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć najwyższej klasy rozwi ązania technologiczne dostępne na rynku europejskim do pozostałych części świata.

Centrum inżynieryjne MachinePoint Food Technologies o powierzchni ponad 5000 m2 znajduje sie w Murcji (południowa Hiszpania). To miejsce produkcji i montażu, w którym przeprowadzane sa również testy jakości sprzętu, który później zostanie zainstalowany a halach produkcyjnych naszych klientów.


www.machinepoint.com/foodtechnologies
MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie