MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint supplies processing lines for the dairy, beverage and agro food industries


This is not an official translate. Original version here

Dünyadaki İçecek, Mandıra ve Tarım Gıda İşlemcilerine MachinePoint Mühendislik İşleme Hatları
Yeni Bağlı Ortak, Dünyadaki İçecek, Mandıra ve Tarım Gıdası İşlemcilerine İşleme Hatlarının Teslimine Odaklanacak - Eşsiz Bir Katma Değer Önerisi ile.

MachinePoint Group, bağlı olduğu yan kuruluşu MachinePoint Food Technologies'in lansmanını duyurmaktan memnuniyet duyar. Agro Gıda, İçecek ve Süt endüstrilerindeki komple tesis ve proses tesisatını ve anahtar teslimi projeleri işlemcilere sunmaya adamış; MachinePoint Food Technologies, kullanılan makinelerin yeni bir proje teklifine entegre edilmesi imkânı sunan eşsiz bir katma değer önermesine sahiptir.

MachinePoint Group ve Gemina arasındaki ortaklıktan doğan; MachinePoint Food Technologies, Agro Gıda, İçecek ve Süt endüstrileri için işleme hatları sağlamak üzere oluşturulmuştur; üretim tesislerini genişletmek, güncellemek veya değiştirmek için arıyorlar. Yeni makina ile birlikte kullanılanların birleştirilmesi imkânı, teklifi o kadar eşsiz hale getiren kapsamlı bir yeniliktir. MachinePoint Food Technologies'in kardeş şirketi, MachinePoint Kullanılmış Makineler; şu anda Avrupa'da satılmakta olan ekipmanların% 80'ini kontrol etmektedir; Kullanılmış ekipmanların taşınması ve yeni tesis düzenlemelerine başarıyla entegrasyonu konusunda kapsamlı lojistik ve mühendislik tecrübesine sahiptir.

MachinePoint Group'un CEO'su Cesar Rodriguez, "MachinePoint Food Technologies'in kurulması MachinePoint Group'un sürekli büyümesinde doğal bir hamleydi" dedi. "Piyasayı inceledikten sonra süreç entegrasyon zincirinin tamamını idare edebilecek bir organizasyona ihtiyaç duyulduğunu fark ettik. Yıllar boyunca işlemciler ile giderek daha karmaşık projeler üzerinde ve yavaş yavaş süreç entegrasyon işine geçiyoruz. MachinePoint Food Technologies, şimdiye kadar sahip olduğumuz hizmetleri sınırlı bir şekilde genişletmek ve pekiştirmek ve onları kârlı bir iş haline getirmek için kurulmuştur. "

Gemina, Agro Gıda, İçecek ve Süt endüstrileri için özel ekipman üreten oldukça uzmanlaşmış bir süreç entegratörüdür. Sıvı işleme endüstrileri için, 25 yılı aşkın bir süredir bilgi birikimi ve saygın bir tecrübe ve tesis tasarımı ve prosesini kapsar. Gemina, Avrupa'daki (Güney İspanya) en büyük ve en teknik olarak gelişmiş tarım alanlarından birinde bulunur ve büyük Avrupa işlemcileri için mükemmel mühendislik deneyimi görür. Son yıllarda Afrika ve Asya'da da projeler geliştirdi; ve şimdi de MachinePoint Group ile olan ortaklığıyla uluslararası genişlemeyi güçlendirmeyi planlıyor.

MachinePoint'in uluslararası ekipman projelerindeki uzmanlığı, Latin Amerika, Afrika ve Asya'da sürekli artan uluslararası varlığıyla eşleşti; onu Agro Yiyecek, İçecek ve Süt endüstrisinde yeni üretim hatları başlatmak isteyen tüm lokasyonlarda çalışan işlemciler için mükemmel bir ortak yapar. Grup, önde gelen OEM'lerle yeni makinaları mevcut hatlara entegre etmek için yakın işbirliği yapıyor; ve var olan format değişikliklerini yenilemek, yükseltmek veya uyarlamak.

www.machinepoint.com/foodtechnologies

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email:
galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde