MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint supplies processing lines for the dairy, beverage and agro food industries  This is not an official translate. Original version here

  Dünyadaki İçecek, Mandıra ve Tarım Gıda İşlemcilerine MachinePoint Mühendislik İşleme Hatları
  Yeni Bağlı Ortak, Dünyadaki İçecek, Mandıra ve Tarım Gıdası İşlemcilerine İşleme Hatlarının Teslimine Odaklanacak - Eşsiz Bir Katma Değer Önerisi ile.

  MachinePoint Group, bağlı olduğu yan kuruluşu MachinePoint Food Technologies'in lansmanını duyurmaktan memnuniyet duyar. Agro Gıda, İçecek ve Süt endüstrilerindeki komple tesis ve proses tesisatını ve anahtar teslimi projeleri işlemcilere sunmaya adamış; MachinePoint Food Technologies, kullanılan makinelerin yeni bir proje teklifine entegre edilmesi imkânı sunan eşsiz bir katma değer önermesine sahiptir.

  MachinePoint Group ve Gemina arasındaki ortaklıktan doğan; MachinePoint Food Technologies, Agro Gıda, İçecek ve Süt endüstrileri için işleme hatları sağlamak üzere oluşturulmuştur; üretim tesislerini genişletmek, güncellemek veya değiştirmek için arıyorlar. Yeni makina ile birlikte kullanılanların birleştirilmesi imkânı, teklifi o kadar eşsiz hale getiren kapsamlı bir yeniliktir. MachinePoint Food Technologies'in kardeş şirketi, MachinePoint Kullanılmış Makineler; şu anda Avrupa'da satılmakta olan ekipmanların% 80'ini kontrol etmektedir; Kullanılmış ekipmanların taşınması ve yeni tesis düzenlemelerine başarıyla entegrasyonu konusunda kapsamlı lojistik ve mühendislik tecrübesine sahiptir.

  MachinePoint Group'un CEO'su Cesar Rodriguez, "MachinePoint Food Technologies'in kurulması MachinePoint Group'un sürekli büyümesinde doğal bir hamleydi" dedi. "Piyasayı inceledikten sonra süreç entegrasyon zincirinin tamamını idare edebilecek bir organizasyona ihtiyaç duyulduğunu fark ettik. Yıllar boyunca işlemciler ile giderek daha karmaşık projeler üzerinde ve yavaş yavaş süreç entegrasyon işine geçiyoruz. MachinePoint Food Technologies, şimdiye kadar sahip olduğumuz hizmetleri sınırlı bir şekilde genişletmek ve pekiştirmek ve onları kârlı bir iş haline getirmek için kurulmuştur. "

  Gemina, Agro Gıda, İçecek ve Süt endüstrileri için özel ekipman üreten oldukça uzmanlaşmış bir süreç entegratörüdür. Sıvı işleme endüstrileri için, 25 yılı aşkın bir süredir bilgi birikimi ve saygın bir tecrübe ve tesis tasarımı ve prosesini kapsar. Gemina, Avrupa'daki (Güney İspanya) en büyük ve en teknik olarak gelişmiş tarım alanlarından birinde bulunur ve büyük Avrupa işlemcileri için mükemmel mühendislik deneyimi görür. Son yıllarda Afrika ve Asya'da da projeler geliştirdi; ve şimdi de MachinePoint Group ile olan ortaklığıyla uluslararası genişlemeyi güçlendirmeyi planlıyor.

  MachinePoint'in uluslararası ekipman projelerindeki uzmanlığı, Latin Amerika, Afrika ve Asya'da sürekli artan uluslararası varlığıyla eşleşti; onu Agro Yiyecek, İçecek ve Süt endüstrisinde yeni üretim hatları başlatmak isteyen tüm lokasyonlarda çalışan işlemciler için mükemmel bir ortak yapar. Grup, önde gelen OEM'lerle yeni makinaları mevcut hatlara entegre etmek için yakın işbirliği yapıyor; ve var olan format değişikliklerini yenilemek, yükseltmek veya uyarlamak.

  www.machinepoint.com/foodtechnologies

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email:
  galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi