MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint oznamuje nové schůzky asijských týmů


This is not an official translate. Original version here

Cílem je zvýšit množství použitých strojů určených k prodeji v Asii a zvýšit provoz mezi asijskými kupci a prodejci použitých strojů.

MachinePoint s potěšením oznamuje jmenování dvou nových obchodních manažerů: Enrique García, asijského obchodního manažera pro nápoje a Jaime Presu, asijského obchodního obchodního manažera pro plasty, který povede asijský tým zaměřený konkrétně na jihovýchodní Asii.

V čele s Martinem Smithem, ředitelem divize nápojů a Marco Marchiorello, ředitelem divize plastů, budou úzce spolupracovat se stávajícími klienty v regionu a rozvíjet nové vztahy, aby se zvýšila naše přítomnost v hlavních asijských ekonomikách SE.

Tým MachinePoint v Asii
MachinePoint podniká ve více než 80 zemích a je svou povahou mezinárodní společností. Vztah s asijskými zeměmi není nový, protože společnost měla v Indii a Singapuru otevřené zastoupení dříve. Nyní však společnost MachinePoint vytvořila specializovaný asijský tým s hlavním cílem růstu v jihovýchodní Asii.


Většina použitých strojů MachinePoint na prodej je v současné době v Evropě, protože společnost se zabývá hlavně evropskými značkami. Se zřejmým umístěním asijských zemí jako hlavních průmyslových velmocí se však MachinePoint chystá začít obchodovat také s použitým zařízením od asijských značek, které drží svoji hodnotu na trzích s použitými zbraněmi.

Také pro některé asijské společnosti je použitá evropská technika skvělou volbou pro získání značek vysoce kvalitních strojů za dobré ceny.
Většina evropských výrobců již investuje do přítomnosti v této oblasti. MachinePoint je také ochoten spolupracovat s místními výrobci strojů se zařízeními, která by mohla být požadována také na trhu použitých strojů.

Asie se stala strategickou oblastí pro rozvoj nového podnikání pro MachinePoint, který se těší na zvýšení prodeje z Asie do Asie. MachinePoint bude partnerství s místními společnostmi v různých zemích s cílem rozvíjet síť služeb a partnerů, jako tomu bylo v Evropě a Latinské Americe, kde je společnost již konsolidována.

MachinePoint již léta poskytuje své služby hlavním nadnárodním společnostem po celém světě. Zaměřuje se však také na středně velké společnosti, které jsou ochotny prodat své použité vybavení.

Cílem MachinePoint je poskytnout procesorům v této oblasti soupis vysoce kvalitních použitých strojů v Asii. Recyklace použitých strojů, pokud je to možné, je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale je také dobrým způsobem, jak prodejci získat extra hotovost a kupující získat dobré stroje za levnější ceny a kratší dodací lhůty.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás