Nowe nominacje w dziale handlu z Azją

- Aktualności

Celem jest zwiększenie ilości używanych maszyn na sprzedaż znajdujących się w Azji, oraz zwiększenie aktywności gospodarczej między azjatyckimi nabywcami i sprzedawcami używanych maszyn.

MachinePoint ma przyjemność poinformować o powołaniu dwóch nowych Business Managerów: Enrique García, Kierownik Obszaru Biznesowego na Azję ds. napojów i Jaime Presa, Kierownik Obszaru Biznesowego na Azję ds. tworzyw sztucznych, który będzie kierował zespołem w szczególności w regionie Azji Południowo-Wschodniej.

Prowadzeni przez Martina Smitha, Dyrektora Działu Napojów i Marco Marchiorello, Dyrektora Działu Tworzyw Sztucznych, będą ściśle współpracować z dotychczasowymi klientami w regionie i rozwijać nowe relacje w celu zwiększenia naszej obecności w głównych gospodarkach Azji Południowo-Wschodniej.

Zespół MachinePoint w Azji
MachinePoint prowadzi działalność w ponad 80 krajach na całym świecie. Stosunki z krajami azjatyckimi nie są niczym nowym, przedstawicielstwa w Indiach i Singapurze działają od dawna. MachinePoint stworzył oddzielny dział azjatycki, aby zwiększyć swą obecność w regionie Azji Południowo-Wschodniej.


Większość używanego sprzętu MachinePoint na sprzedaż znajduje się obecnie w Europie, ponieważ zajmujemy się głównie markami europejskimi. Jednakże pozycja krajów azjatyckich wśród głównych potęg przemysłowych, czyni z nich dla MachinePoint atrakcyjnych partnerów na rynku maszyn używanych.

Również dla firm azjatyckich, używane maszyny europejskie stanowią doskonałą okazję, aby nabyć wysokiej jakości maszyny renomowanych marek w korzystnych cenach.

Większość europejskich producentów już teraz inwestuje w obecność na tym obszarze. MachinePoint jest również zainteresowany współpracą z lokalnymi producentami maszyn z urządzeń, które mogą być poszukiwane na rynku maszyn używanych.

Azja stała się strategicznym obszarem rozwoju nowych kontaktów biznesowych dla MachinePoint w celu zwiększenie sprzedaży między azjatyckimi firmami. MachinePoint stawia sobie za cel współpracę z lokalnymi firmami w różnych krajach w celu rozwijania sieci usług i partnerów tak samo jak to zrobił w Europie i Ameryce Łacińskiej.

MachinePoint od lat świadczy swoje usługi dla największych firm międzynarodowych na całym świecie. Jednak współpracujemy również z firmami średniej wielkości, które chcą sprzedać swój używany sprzęt.

MachinePoint ma na celu stworzenie procesorów w tym obszarze z inwentarzem wysokiej jakości używanych maszyn znajdujących się w Azji.

Kupno używanych maszyn, jest działaniem nie tylko przyjaznym dla środowiska, pozwala także sprzedawcom na uzyskanie dodatkowej gotówki. Kupujący z kolei, mogą nabyć maszyny znanych marek w niższych cenach i o krótszych terminach realizacji.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie