MachinePoint yeni Asya takım randevularını duyurdu


This is not an official translate. Original version here

Amaç, Asya'da satış için kullanılan kullanılmış makine miktarını artırmak ve Asyalı kullanılmış makine alıcı ve satıcıları arasındaki operasyonları arttırmaktır.

MachinePoint, iki yeni İş Yöneticisinin atanmasını duyurmaktan mutluluk duyar: İçecekler için Asya İş Alanı Müdürü Enrique García ve özellikle Güney Doğu Asya bölgesini hedeflemek için bir Asya ekibine liderlik edecek olan Asya Plastik İş Alanı Müdürü Jaime Presa.

İçecek Bölümü Direktörü Martin Smith ve Plastik Bölümü Direktörü Marco Marchiorello öncülüğünde, bölgedeki mevcut müşterilerle yakın bir şekilde çalışacaklar ve büyük Güneydoğu Asya ekonomilerindeki varlığımızı artırmak için yeni ilişkiler geliştirecekler.

Asya'da MachinePoint
MachinePoint 80'den fazla ülkede iş yapmıştır ve doğası gereği uluslararası bir şirkettir. Şirketin daha önce Hindistan ve Singapur'da açık temsilcilikleri olduğu için Asya ülkeleriyle ilişki yeni değil. Ancak şimdi MachinePoint, Güney Doğu Asya bölgesindeki ana büyüme hedefi olan özel bir Asya ekibi yarattı.


MachinePoint'in kullanılmış ekipmanlarının çoğu şu anda Avrupa'da bulunmaktadır, çünkü şirket esas olarak Avrupa markalarıyla ilgilenmektedir. Bununla birlikte, Asya ülkelerinin büyük endüstriyel güçler olarak bariz bir şekilde konumlandırılmasıyla, MachinePoint, ikinci el pazarlarında değerlerini elinde tutan Asya markalarının iyi kullanılmış ekipmanlarını ticarete başlamak istiyor.

Ayrıca bazı Asya şirketleri için, kullanılmış Avrupa makineleri, yüksek kaliteli makine markalarını uygun fiyatlarla elde etmek için mükemmel bir seçenektir.
Çoğu Avrupalı ​​üretici bölgede varlık göstermeye zaten yatırım yapıyor. MachinePoint, kullanılmış makine pazarında da talep edilebilecek ekipmanlarla yerel makine üreticileri ile işbirliği yapmaya da istekli.

Asya, Asya'dan Asya satışlarını artırmak isteyen MachinePoint için yeni bir iş geliştirmek için stratejik bir alan haline geldi. MachinePoint, şirketin konsolide olduğu Avrupa ve Latin Amerika'da olduğu gibi bir hizmet ve ortak ağı geliştirmek için farklı ülkelerdeki yerel şirketlerle ortaklık yapacak.

MachinePoint, yıllardır dünya çapında ana çokuluslu şirketlere hizmet vermektedir. Bununla birlikte, kullanılmış ekipmanlarını satmak isteyen orta ölçekli şirketlere de odaklanmaktadır.

MachinePoint, bölgedeki işlemcilere Asya'da bulunan yüksek kaliteli kullanılmış makineler envanterini sunmayı amaçlamaktadır. Kullanılmış makinelerin geri dönüşümü mümkün olduğunda sadece çevre dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda satıcıların ekstra para kazanması ve alıcıların daha ucuz fiyatlarla ve daha kısa teslim sürelerinde iyi makineler edinmesi için iyi bir yoldur.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde