MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint se připojil k novým ředitelům divizí pro své divize Film, Sheet a Extrusion


This is not an official translate. Original version here

Vedoucí prodeje Plastic MachinePoint
MachinePoint, Španělsko, 25. září 2019. MachinePoint Group s potěšením oznamuje jmenování Marco Marchiorello za obchodního ředitele divize Film & Sheet a Isaac Rodríguez za obchodního ředitele divize Extrusion. Oba následují Pilar Alvarez, který řídí obě divize od založení MachinePoint v roce 1999.

Tým MachinePoint by rád poděkoval paní Pilar Alvarezové za její přínosy do společnosti za posledních 20 let, včetně důležité role, kterou sehrála při vývoji MachinePoint z počátečního projektu na největšího prodejce použitých strojů pro plastikářský a nápojový průmysl v Evropa. Pilar zůstane ve společnosti MachinePoint na pozici manažerského poradenství až do svého posledního odchodu do důchodu.

Marchiorello vystudoval Trento University v oboru podnikání a managementu a zúčastnil se také Business Master na Chicagské univerzitě. Svou kariéru zahájil na MachinePoint před 13 lety, kde z jeho schopnosti vést a přesvědčit ho učinil dokonalého nového ředitele prodeje filmů a listů. Doposud byl zodpovědný za rozvoj italského trhu, nejdůležitějšího trhu pro plastikovou divizi MachinePoint, a vynikal v tomto úkolu a získal velkou průnik pro značku MachinePoint mezi italskými výrobci strojů. Úspěšně vedl také otevírání nových trhů, jako jsou Turecko, Rusko a Balkán.

Marchiorello bude plánovat, koordinovat a dohlížet na všechny prodejní aktivity pro divizi FilmPoint & Sheet MachinePoint. Jednou z priorit společnosti Marco bude studium nových trhů, kde by se mohla rozšířit jeho prodejní síť mimo vedoucí postavení společnosti MachinePoint v Evropě.

Manažer prodeje Extrusion MachinePoint
Pan Rodriguez vystudoval UEMC University ve Valladolidu a magisterský titul v oboru mezinárodního obchodu na španělské obchodní komoře. Do MachinePoint nastoupil před více než 11 lety a v týmu se rozrostl, aby se stal novým obchodním ředitelem divize Extrusion společnosti MachinePoint. Je to přirozeně narozený člověk orientovaný na prodej s vysokou úrovní aktivity, díky níž je při dosahování prodejních výsledků nepřekonatelný. Má hluboké znalosti o trhu vytlačování, na který se zaměřil od svého vstupu do MachinePoint. Jeho schopnost plynule hovořit několika jazyky mu pomohla vytvořit klíčové postavení na vytlačovacím trhu v Evropě. Mluví španělsky, anglicky, německy, portugalsky, francouzsky a italsky.

Rodriguez přebírá smíšený tým seniorských a juniorských prodejců a zaměří se na školení a rozšiřování, aby dosáhl vynikajících prodejních výsledků.

Pilar Alvarez, dřívější ředitel divize plastů, poznamenal: „Po celé té době jsem spolupracoval s Marcoem a Isaacem na několika složitých projektech. následujících letech a přeji jim vše nejlepší v této výzvě růstu a rozvoje. “

O STROJI

MachinePoint se zaměřuje na profesionalizaci obchodu s použitými stroji a poskytuje nadbytečnému zařízení špičková řešení v oboru. Společnost se od svého vzniku výrazně rozšířila a v současné době má prodejní kanceláře na několika místech po celém světě.
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás