MachinePoint dołącza do nowych dyrektorów dywizji w dziale produkcji folii, arkuszy i profili

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Sales Manager Plastics MachinePoint
MachinePoint, Hiszpania, 25 września 2019 r. MachinePoint Group ma przyjemność ogłosić powołanie Marco Marchiorello na stanowisko dyrektora sprzedaży w dziale folii i arkuszy oraz Isaaca Rodrígueza na stanowisko dyrektora sprzedaży w dziale wytłaczania. Oboje odnoszą sukcesy Pilar Alvarez, który zarządza oboma oddziałami od założenia MachinePoint w 1999 roku.

Zespół MachinePoint pragnie podziękować pani Pilar Alvarez za jej wkład w rozwój firmy w ciągu ostatnich 20 lat, w tym ważną rolę, jaką odegrała, rozwijając MachinePoint od projektu start-up do największego sprzedawcy używanych maszyn dla przemysłu tworzyw sztucznych i napojów w Europa. Pilar pozostanie w MachinePoint na stanowisku doradcy ds. Zarządzania do czasu ostatecznej emerytury.

Pan Marchiorello jest absolwentem Trento University w dziedzinie biznesu i zarządzania, a także uczęszczał na Business Master na Uniwersytecie Chicago. Karierę rozpoczął w MachinePoint 13 lat temu, gdzie jego zdolność do kierowania i przekonywania uczyniła go idealnym nowym dyrektorem sprzedaży filmów i arkuszy. Do tej pory był odpowiedzialny za rozwój rynku włoskiego, najważniejszego rynku dla działu tworzyw sztucznych MachinePoint, i osiągnął doskonałe wyniki w tym przedsięwzięciu, zdobywając wielką popularność marki MachinePoint wśród włoskich producentów maszyn. Z sukcesem doprowadził również do otwarcia nowych rynków, takich jak Turcja, Rosja i Bałkany.

Pan Marchiorello będzie planował, koordynował i nadzorował wszystkie działania sprzedażowe w dziale Film & Sheet MachinePoint. Jednym z priorytetów Marco będzie badanie nowych rynków, na których rozszerzy swoją sieć sprzedaży poza wiodącą pozycję MachinePoint w Europie.

Wytłaczarka Sales Manager MachinePoint
Pan Rodriguez jest absolwentem UEMC University w Valladolid i ma tytuł magistra handlu międzynarodowego w Hiszpańskiej Izbie Handlowej. Dołączył do MachinePoint ponad 11 lat temu i powiększył się w zespole, aby zostać nowym dyrektorem sprzedaży w dziale wytłaczania MachinePoint. Jest urodzonym, napędzanym sprzedażą człowiekiem, o wysokim poziomie aktywności, co czyni go nieosiągalnym w osiąganiu wyników sprzedaży. Ma głębokie zrozumienie rynku wytłaczania, na którym koncentrował się od czasu dołączenia do MachinePoint. Jego umiejętność płynnego mówienia w kilku językach pomogła mu zdobyć kluczową pozycję na rynku wyciskania w Europie. Zna hiszpański, angielski, niemiecki, portugalski, francuski i włoski.

Pan Rodriguez przejmuje mieszany zespół starszych i młodszych sprzedawców i będzie koncentrował się na szkoleniu i rozszerzaniu go, aby osiągnąć doskonałe wyniki sprzedaży.

Pilar Alvarez, wcześniejszy dyrektor działu tworzyw sztucznych, skomentował: „Pracując z Marco i Izaakiem nad wieloma złożonymi projektami przez te wszystkie lata, uważam, że obaj posiadają ogromne doświadczenie w swoich branżach maszynowych. Ich duża wiedza pozwoli im kierować zespołami w w kolejnych latach i życzę im wszystkiego najlepszego w tym wyzwaniu wzrostu i rozwoju. ”

INFORMACJE O MASZYNIE

MachinePoint koncentruje się na profesjonalizacji handlu używanymi maszynami i zapewnia branży najwyższej jakości rozwiązania w zakresie nadwyżek sprzętu. Firma znacznie się rozwinęła od początku i obecnie posiada biura sprzedaży w kilku lokalizacjach na całym świecie.
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie