MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint, Film, Levha ve Ekstrüzyon bölümleri için yeni bölüm Yöneticilerine katılıyor


This is not an official translate. Original version here

Satış Müdürü Plastic MachinePoint
MachinePoint, İspanya, 25 Eylül 2019. MachinePoint Group, Marco Marchiorello'nun Film ve Levha Bölümü Satış Direktörü ve Isaac Rodríguez'nın Ekstrüzyon Bölümü Satış Direktörü olarak atandığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Her ikisi de, 1999’da MachinePoint’in kuruluşundan bu yana her iki bölümü de yöneten Pilar Alvarez’in başarısı.

MachinePoint ekibi, son 20 yıldaki şirkete katkılarından dolayı Bayan Pilar Alvarez'e teşekkür ediyor, başlangıçta bir projeden MachinePoint'in plastik ve içecek endüstrilerinde kullanılan en büyük kullanılmış makine satıcısı olarak oynadığı önemli rol de dahil. Avrupa. Pilar, son emekliliğine kadar MachinePoint'te yönetim danışmanlığı konumunda kalacak.

Bay Marchiorello, Trento Üniversitesi'nden işletme ve yönetim bölümünden mezun oldu ve ayrıca Chicago Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansına katıldı. Kariyerine 13 yıl önce MachinePoint'te başladı, liderlik etme ve ikna etme kapasitesi onu mükemmel Yeni Film ve Plakalı Satış Direktörü yaptı. MachinePoint’in plastik bölümü için en önemli pazar olan İtalyan pazarını geliştirmekle şimdiye kadar sorumluydu ve bu görevde, İtalyan makine üreticileri arasında MachinePoint markası için büyük bir nüfuz kazanma konusunda başarılı oldu. Ayrıca Türkiye, Rusya ve Balkanlar gibi başarılarla yeni pazarların açılmasına öncülük etti.

Bay Marchiorello, MachinePoint’in Film & Sheet bölümü için tüm satış faaliyetlerini planlıyor, koordine ediyor ve denetliyor olacak. Marco'nun önceliklerinden biri, satış ağını Avrupa'da MachinePoint'in lider konumu dışında genişletecek yeni pazarları incelemek olacak.

Satış Müdürü Ekstrüzyon MachinePoint
Bay Rodriguez, Valladolid'deki UEMC Üniversitesi'nden mezun oldu ve İspanyol Ticaret Odası'ndan Uluslararası Ticaret alanında yüksek lisans yaptı. MachinePoint’e 11 yıldan uzun bir süre önce katılmış ve takımın içinde MachinePoint’in Ekstrüzyon bölümünün yeni Satış Direktörü olarak büyümüştür. Doğal olarak doğmuş, satış odaklı bir kişidir ve yüksek düzeyde faaliyete sahiptir ve bu da satış sonuçlarına ulaştığında onu rakipsiz kılar. MachinePoint'e katıldığından beri odaklandığı ekstrüzyon pazarına dair derin bir anlayışa sahip. Birkaç dili akıcı bir şekilde konuşma kapasitesi, Avrupa'daki ekstrüzyon pazarında önemli bir pozisyon geliştirmesine yardımcı oldu. İspanyolca, İngilizce, Almanca, Portekizce, Fransızca ve İtalyanca bilmektedir.

Bay Rodriguez, karma bir üst düzey ve genç satış ekibi ekibini devralır ve üstün satış sonuçları elde etmek için onu eğitmeye ve genişletmeye odaklanır.

Pilar Plastik, önceki Plastik Bölümü Müdürü şöyle yorumladı: "Marco ve Isaac ile tüm bu yıllar boyunca birçok karmaşık projede çalıştım, her ikisinin de kendi makine sanayilerinde engin bir deneyime sahip olduğunu düşünüyorum. sonraki yıllar ve bu büyüme ve gelişme mücadelesinde başarılar diliyorum. ”

MAKİNE NOKTASI HAKKINDA

MachinePoint, kullanılmış makine ticaretini profesyonelleştirmeye odaklanmakta ve sektöre fazla ekipmanlarına en kaliteli çözümleri sunmaktadır. Şirket kökenlerinden bu yana büyük ölçüde genişledi ve şu anda dünya çapında çeşitli yerlerde satış ofisleri bulunmaktadır.
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde