Odwiedź stoisko MachinePoint na targach Envase Alimentek 2022

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Maszyny używane Envase Alimentek

Wystawa Envase Alimentek gromadzi najważniejszych krajowych i międzynarodowych przedstawicieli przemysłu opakowaniowego. Odbywają się one od ponad 30 lat i są doskonałym miejscem spotkań profesjonalistów i przedsiębiorców z branży spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej, którzy bezpośrednio kontaktują się ze sobą, aby dowiedzieć się o innowacjach technologicznych i branżowych.

Targi te odbywają się co dwa lata. Ostatnia edycja na miejscu miała miejsce w 2019 r., natomiast w 2021 r. zorganizowano je online jako alternatywę dla ograniczeń wynikających z pandemii. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 26-29 kwietnia w godzinach od 13.00 do 20.00 w centrum wystawienniczym Costa Salguero w Buenos Aires. Wstęp na teren targów wymaga wcześniejszej akredytacji. Zaprezentuje się około 300 wystawców, a spodziewanych jest około 22 000 zwiedzających, w tym kadra kierownicza, menedżerowie i kierownicy obszarów.

Jeśli wybierasz się na targi pod koniec kwietnia, pamiętaj, aby wcześniej zapoznać się z listą wystawców. Pomoże to ustalić cele i jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na targach.

Mimo że pandemia spowodowała trudną sytuację gospodarczą, w branży opakowań pojawiły się nowe firmy, a zakupy przez Internet stały się bardziej popularne. Zostało udowodnione, że wszystkie produkty, które spożywamy są pakowane, a tym bardziej obecnie, gdzie warunki higieny i bezpieczeństwa muszą być ekstremalne.

Zespół MachinePoint można znaleźć na stoisku 331 w hali 3. Jeśli chcesz się z nami skontaktować z wyprzedzeniem, prosimy o wypełnienie tego formularza. Jest to doskonała okazja, aby spotkać się z naszym zespołem i uzyskać porady na temat swoich projektów maszyn używanych.

Maszyny używane Envase Alimentek
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie