- Targi

This is not an official translate. Original version here

Stoisko MachinePoint na targach Plast
Edycja targów PLAST w Mediolanie w 2023 roku dobiegła końca, a MachinePoint był bardziej obecny niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki udziałowi sześć naszych kolegów, którzy oferowali spersonalizowaną i profesjonalną obsługę, która wyróżnia nas na tle konkurencji.c

Pomimo wyzwań i zmian, które wstrząsnęły krajobrazem targów, zespół MachinePoint nadal udowadnia, że maszyny używane stanowią atrakcyjną i opłacalną opcję w tej stale ewoluującej branży.

Héctor Sánchez (Kierownik Działu Biznesu) podzielił się swoim doświadczeniem z wydarzenia. Odnośnie do frekwencji wspomniał, że rozpoczęła się ona powoli, ale z czasem wzrastała. Pomimo mniejszego rozmiaru targów w porównaniu z poprzednimi edycjami, stoisko MachinePoint cieszyło się stałym napływem odwiedzających każdego dnia.

Długie czasy oczekiwania na dostawę nowych maszyn pozostają kluczowym czynnikiem skłaniającym klientów do rozważenia zakupu maszyn używanych z prawie natychmiastowymi dostawami. Héctor podkreśla również obecność licznych producentów z wyraźną intencją zakupu na targach.

Z drugiej strony Marco Marchiorello (Dyrektor Sprzedaży) wyraża żal, że "duże ryby" nie przywiozły maszyn, a zamiast tego zorganizowały dni otwarte w swoich zakładach, co obniżyło udział w targach. Ponadto, liczy na to, że następna edycja odbędzie się wiosną, równocześnie z innymi targami uzupełniającymi.

Jeśli chodzi o networking, Marco podkreśla, że przebiegał wyjątkowo dobrze, ponieważ producenci uznają naszą wiodącą pozycję w sprzedaży maszyn używanych i z chęcią współpracują z nami.

PLAST 2023 była również istotna dla naszej nowej koleżanki, Anny Wutwoska, ponieważ była to jej pierwsza impreza targowa. Anna wyraża swoje zdumienie rozmiarami i złożonością targów. Dla niej była to wyjątkowa okazja, aby zrozumieć logistykę stojącą za maszynami oraz zdobyć wiedzę na temat komponentów, systemów, materiałów i recyklingu.

Maszyny, które tam widziała, pomogły jej zrozumieć, jak trudne jest doskonałe zorganizowanie wszystkiego, aby używana maszyna dotarła nienaruszona do klienta. To właśnie tutaj ukazuje się znaczenie i rola, jaką odgrywamy w MachinePoint.

Ponadto podkreśla ona znaczenie osobistego kontaktu z kolegami, współpracownikami i klientami. Anna już teraz jest "uzależniona" od świata imprez targowych i z niecierpliwością oczekuje kolejnej okazji do dalszego rozwoju.

W MachinePoint dziękujemy naszym klientom i odwiedzającym za ich ciągłe wsparcie i pracujemy nad tym, aby nadal być preferowanym wyborem firm w przyszłości. Targi PLAST w Mediolanie w 2023 roku podkreślają raz jeszcze, że maszyny używane mają swoje solidne i cenne miejsce w przemyśle tworzyw sztucznych, a MachinePoint jest liderem w tego rodzaju operacjach na rynku.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie