MachinePoint uczestniczy w kolejnej edycji Anuga FoodTec

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Co trzy lata w Kolonii w Niemczech odbywają się jedyne w swoim rodzaju międzynarodowe targi dostawców dla przemysłu spożywczego i napojów: Anuga FoodTec. Branża prezentuje swoje najnowsze osiągnięcia i perspektywy techniczne - od technologii procesowej po napełnianie i pakowanie, w tym bezpieczeństwo żywności w opakowaniach, logistykę, obejmujące wszystkie etapy produkcji żywności.

W dniach 26-29 kwietnia centrum wystawiennicze w Kolonii będzie miejscem spotkań firm ze wszystkich sektorów przemysłu spożywczego i napojów, a także producentów maszyn spożywczych, dostawców technologii i sprzętu, materiałów opakowaniowych, składników itp. z tego sektora. Godziny otwarcia dla zwiedzających to od wtorku do czwartku od 9:00 do 18:00, a w piątek od 9:00 do 17:00.

Bilet można kupić przez Internet. Cena całodziennego karnetu wynosi 45 euro od osoby.

Program wystawy i wystawcy są już opublikowani, co ułatwia zaplanowanie wizyt z wyprzedzeniem, określenie celów i optymalizację czasu spędzonego na wystawie.

Zespół MachinePoint będzie spotkać się z klientami i kupującymi w tych dniach, aby dowiedzieć się o ich nowych produktach i ich używane maszyny kupna i sprzedaży potrzeb. W tym samym czasie, jest to bardzo dobra okazja do nawiązania nowych kontaktów z dyrektorami mleczarni i firm produkujących napoje oraz do spotkania z producentami maszyn. Ponadto będą oni mogli zapoznać się z aktualnymi trendami rynkowymi i poznać nowe przepisy dotyczące opakowań.

Nasze koleżanki Andrea Blumenschein i Albena Izidorova, kierowniczki sprzedaży w dziale żywności i napojów, będą w tych dniach gościć na targach. Można się z nimi skontaktować za pośrednictwem tej formularza.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie