MachinePoint bierze udział w targach INDOPLAS, INDOPACK i INDOPRINT 2022

- Targi

This is not an official translate. Original version here

INDOPLAS INDOPACK INDOPRINT 2022

Targi INDOPLAS, INDOPACK i INDOPRINT odbywają się jednocześnie w Dżakarcie od 31 sierpnia do 3 września. To jedne z najważniejszych targów w Azji Południowo-Wschodniej dla branży poligraficznej, opakowaniowej i tworzyw sztucznych.

Azja nadal jest jednym z najbardziej znaczących rynków wschodzących na świecie. Używane maszyny europejskie odnotowały wzrost popularności w ostatnim czasie w wyniku rozwoju gospodarczego tego regionu, jak również innych elementów, takich jak pandemia. MachinePoint jest świadomy tego trendu, dlatego wziął aktywny udział w wydarzeniach takich jak Propak Asia w Tajlandii i będzie tym razem uczestniczyć INDOPLAS, INDOPACK i INDOPRINT w Indonezji.

Targi INDOPLAS specjalizują się w maszynach i urządzeniach dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy, surowcach pomocniczych do półproduktów, częściach technicznych, wzmocnionych tworzywach sztucznych, a także usługach dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

Targi INDOPACK to technika pakowania, produkcja materiałów opakowaniowych, maszyny, urządzenia i akcesoria do materiałów opakowaniowych.

Z kolei INDOPRINT koncentruje się na maszynach, urządzeniach i akcesoriach poligraficznych, a także na usługach poligraficznych, introligatorskich, konwersji papieru do produkcji opakowań.

INDOPLAS, INDOPACK i INDOPRINT 2022 planuje zachować frekwencję i liczbę wystawców z poprzedniego wydarzenia, które przyciągnęło około 25 000 osób i miało 360 wystawców z 21 krajów przed pandemią.

Zespół MachinePoint będzie obecny na tej okazji jako goście, budując nowe połączenia biznesowe w celu dalszego silnego profilu na świecie.

Rejestracja na targi jest już otwarta i bezpłatna. Od 31 sierpnia do 2 września godziny odwiedzin będą od 10:00 do 18:00, a 3 września od 10:00 do 17:00.

Dostępna jest również lista potwierdzonych wystawców na trzy targi. Aby jak najlepiej wykorzystać tę międzynarodową wystawę, należy zaplanować trasę zwiedzania.

Z pewnością będzie to świetna okazja do umówienia się na spotkanie z naszym kolegą Jaime, który będzie obecny na targach. Można to zrobić wypełniając nasz formularz kontaktowy poniżej.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie