MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint obchodzi rocznice 15 lat na rynku  This is not an official translate. Original version here

  maszyny przemysłowe dostępne online przez grupę wielokulturową w Hiszpanii

  César Rodríguez , dyrektor generalny MachinePoint Consultants teraz może tylko dumny z tego, co firma osiągnęła . Założona w 1998 r. MachinePoint jest dzisiaj europejskim liderem w dzień zakupu i sprzedaży urządzeń dla plastiku i napojów , z biurami na całym świecie oraz transakcji z ponad 80 krajów .
  Cezar chciał otoczyć się z ludźmi z kręgu najbliższej rodziny i przyjaciół . Wszystkimi, którzy w dalszym ciągu wspierają go w tych wszystkich latach , pomimo przeszkód i trudności . Na szczególną uwagę zasługuje jego kuzyn , Luis Garicano , hiszpański światowej sławy ekonomista , profesor i kierownik działu w London School of Economics , który twierdził, ze " Hiszpania potrzebuje więcej takich firm jak MachinePoint " . Luis Garicano wierzył w spółkę od momentu jej powstania.

  Wierzył również, Cezar : " W 1998 roku wystartowałem pierwszą stronę internetową MachinePoint. Trzy miesiące później pokazał mi formularz 300 . Zdałem sobie sprawę, że idą do opuszczenia tysiące na rynku i nikt nie będzie miał wystarczającej widoczności . Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Marketplace maszyn przemysłowych . Grupa MachinePoint teraz oferuje nie tylko maszyny używane , ale również projekty pod klucz oraz finansowanie swoim klientom.

  To, co wyróżnia MachinePoint to prawie 50 wielojęzyczny pracowników z ponad 15 różnych krajów , jest to wielokulturowa grupa , w której wszyscy pracują razem i współpracują dla wspólnego celu : profesjonalizmu i zaufania.


  MachinePoint Zakład Mediów
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00


  Corporate video