MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint slaví své 15. výročí


This is not an official translate. Original version here

průmyslové strojní zařízení online prostřednictvím multikulturní skupiny ve Španělsku

Přizobrazení ukazuje před 15 lety , je César Rodríguez , generální ředitel MachinePoint Consultants nyní cítí hrdý na to, co vaše společnost dosáhla pouze . Byla založena v roce 1998 MachinePoint je dnesevropskou jedničkou v den nákupu a prodeje zařízení pro plasty a nápojů , s pobočkami po celém světě a transakce s více než 80 zemích světa .

Ve stejně důležité jako 15. výročí události , Caesar chtěl se obklopit lidmi, nejbližší rodinou a přáteli . Všichni, kteří ho dál podporovat ve všech těchto letech přes překážky a obtíže na cestě , si zaslouží zvláštní pozornost svého bratrance , Luis Garicano , španělsky mezinárodně proslulý ekonom , profesor a vedoucí oddělení na London School of Economics , který tvrdil, " Německo jesilná ekonomika jako MachinePoint firmy , střední firmy s velkou kapacitou pro inovace , vytváření pracovních míst a bohatství pro jejich ekonomiky . Co Španělsko potřebuje více firem , jako je MachinePoint " . Luis Garicano věřil ve společnosti od jejího vzniku , stejně jako velké rozvojové příležitosti jsem měl .


On také věřil, Caesar : " Když jsem v roce 1998 začala první webové stránky MachinePoint , ne strany konkurentů se nabízí průmyslové strojní vybavení . O tři měsíce později mi ukázal formu 300 . Uvědomil jsem si , že se chystáte opustit tisíce na trhu a nikdo by mít dostatečnou viditelnost . To je důvod, proč jsme se rozhodli vytvořit Marketplace , že celá transakce bude přidat průmyslové strojní vybavení . A MachinePoint ,skupina, která nyní nabízí nejen stroje používané , ale také stavby na klíč a financování svých klientů narozených .


Ale to, co vyčnívá, je jeho společnost počítač . S téměř 50 vícejazyčné a zaměstnanců z více než 15 různých zemí , jemultikulturní skupina , ve které pracují společně a spolupracovat na dosažení společného cíle : profesionalitě a důvěryhodnosti.


MachinePoint Media Oddělení
Gema Alvarez
E-mail : galvarez@machinepoint.com
Tel : + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás