MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint slaví své 15. výročí  This is not an official translate. Original version here

  průmyslové strojní zařízení online prostřednictvím multikulturní skupiny ve Španělsku

  Přizobrazení ukazuje před 15 lety , je César Rodríguez , generální ředitel MachinePoint Consultants nyní cítí hrdý na to, co vaše společnost dosáhla pouze . Byla založena v roce 1998 MachinePoint je dnesevropskou jedničkou v den nákupu a prodeje zařízení pro plasty a nápojů , s pobočkami po celém světě a transakce s více než 80 zemích světa .

  Ve stejně důležité jako 15. výročí události , Caesar chtěl se obklopit lidmi, nejbližší rodinou a přáteli . Všichni, kteří ho dál podporovat ve všech těchto letech přes překážky a obtíže na cestě , si zaslouží zvláštní pozornost svého bratrance , Luis Garicano , španělsky mezinárodně proslulý ekonom , profesor a vedoucí oddělení na London School of Economics , který tvrdil, " Německo jesilná ekonomika jako MachinePoint firmy , střední firmy s velkou kapacitou pro inovace , vytváření pracovních míst a bohatství pro jejich ekonomiky . Co Španělsko potřebuje více firem , jako je MachinePoint " . Luis Garicano věřil ve společnosti od jejího vzniku , stejně jako velké rozvojové příležitosti jsem měl .


  On také věřil, Caesar : " Když jsem v roce 1998 začala první webové stránky MachinePoint , ne strany konkurentů se nabízí průmyslové strojní vybavení . O tři měsíce později mi ukázal formu 300 . Uvědomil jsem si , že se chystáte opustit tisíce na trhu a nikdo by mít dostatečnou viditelnost . To je důvod, proč jsme se rozhodli vytvořit Marketplace , že celá transakce bude přidat průmyslové strojní vybavení . A MachinePoint ,skupina, která nyní nabízí nejen stroje používané , ale také stavby na klíč a financování svých klientů narozených .


  Ale to, co vyčnívá, je jeho společnost počítač . S téměř 50 vícejazyčné a zaměstnanců z více než 15 různých zemí , jemultikulturní skupina , ve které pracují společně a spolupracovat na dosažení společného cíle : profesionalitě a důvěryhodnosti.


  MachinePoint Media Oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail : galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00


  Firemní video