MachinePoint obchodzi rocznice 15 lat na rynku

- Aktualności
maszyny przemysłowe dostępne online przez grupę wielokulturową w Hiszpanii

César Rodríguez , dyrektor generalny MachinePoint Consultants teraz może tylko dumny z tego, co firma osiągnęła . Założona w 1998 r. MachinePoint jest dzisiaj europejskim liderem w dzień zakupu i sprzedaży urządzeń dla plastiku i napojów , z biurami na całym świecie oraz transakcji z ponad 80 krajów .
Cezar chciał otoczyć się z ludźmi z kręgu najbliższej rodziny i przyjaciół . Wszystkimi, którzy w dalszym ciągu wspierają go w tych wszystkich latach , pomimo przeszkód i trudności . Na szczególną uwagę zasługuje jego kuzyn , Luis Garicano , hiszpański światowej sławy ekonomista , profesor i kierownik działu w London School of Economics , który twierdził, ze " Hiszpania potrzebuje więcej takich firm jak MachinePoint " . Luis Garicano wierzył w spółkę od momentu jej powstania.

Wierzył również, Cezar : " W 1998 roku wystartowałem pierwszą stronę internetową MachinePoint. Trzy miesiące później pokazał mi formularz 300 . Zdałem sobie sprawę, że idą do opuszczenia tysiące na rynku i nikt nie będzie miał wystarczającej widoczności . Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Marketplace maszyn przemysłowych . Grupa MachinePoint teraz oferuje nie tylko maszyny używane , ale również projekty pod klucz oraz finansowanie swoim klientom.

To, co wyróżnia MachinePoint to prawie 50 wielojęzyczny pracowników z ponad 15 różnych krajów , jest to wielokulturowa grupa , w której wszyscy pracują razem i współpracują dla wspólnego celu : profesjonalizmu i zaufania.


MachinePoint Zakład Mediów
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel : + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie