MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint 15. yılını kutladı


İspanya'da çok kültürlü grup tarafından endüstriyel makine ekipmanları çevrimiçi

15 yıl önce geriye baktığımızda, MachinePoint Danışmanlarının CEO'su César Rodríguez, şirketinin başarmış olduğu şeylerden gurur duyabilir. 1998 yılında kurulan MachinePoint, bugün dünyanın dört bir yanında ofisleri ve 80'den fazla ülkedeki işlemlerle birlikte kullanılan plastik ve içecek makineleri alım satımında Avrupa lideridir.

15. yıl dönümü gibi önemli bir olayda César en yakın insanları, ailesi ve arkadaşlarıyla kendini kuşatmak istedi. Yıllar boyunca onu desteklemeye devam eden, engeller ve zorluklar yaşayan, kuzeni Luis Garicano, İspanyol uluslararası üne sahip ekonomist, profesör ve Londra'daki Londra Ekonomi Okulu bölüm başkanı olan ¨Germany, MachinePoint gibi işletmeler sayesinde güçlü ekonomi; yenilik kapasitesi büyük, büyüme ve istihdam yaratan orta ölçekli şirketler. İspanya'nın ihtiyacı olan şey, MachinePoint gibi daha fazla girişimdir. Luis Garicano kuruluşundan bu yana şirkete ve ayrıca sunabileceği mükemmel bir gelişme fırsatına inanıyordu.

César da şöyle inandı: "1998'de ilk MachinePoint web sayfasını başlattığımda hiçbir rakip, endüstriyel makine ekipmanı çevrimiçi olarak sunmadı.Üç ay sonra 300'den fazla web sayfası sundu.Pazarda binlerce ürün sergileneceklerini fark ettim. ve hiç kimse yeterince görünürliğe erişemediğinden, ikinci el makine teklifinin tamamını toplayabilecek bir Pazar yeri yaratmaya karar verdik "ve bugüne kadar böyle başladı." Günümüzde MachinePoint, pazar alanı konseptinden sadece kendi Müşteriler makine kullandı, aynı zamanda anahtar teslim projeler ve finansman.

Bugün göze çarpan, şirketi kuran ekip. 15 farklı ülkeden 50 çok dilde çalışan çalışanıyla herkesin ortak bir amaç için işbirliği yapmaya istekli çok kültürlü bir grup: profesyonellik ve güven.


MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta : galvarez@machinepoint.com
Tel : + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde