MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint 15. yılını kutladı  This is not an official translate. Original version here

  İspanya'da çok kültürlü grup tarafından endüstriyel makine ekipmanları çevrimiçi

  15 yıl önce geriye baktığımızda, MachinePoint Danışmanlarının CEO'su César Rodríguez, şirketinin başarmış olduğu şeylerden gurur duyabilir. 1998 yılında kurulan MachinePoint, bugün dünyanın dört bir yanında ofisleri ve 80'den fazla ülkedeki işlemlerle birlikte kullanılan plastik ve içecek makineleri alım satımında Avrupa lideridir.

  15. yıl dönümü gibi önemli bir olayda César en yakın insanları, ailesi ve arkadaşlarıyla kendini kuşatmak istedi. Yıllar boyunca onu desteklemeye devam eden, engeller ve zorluklar yaşayan, kuzeni Luis Garicano, İspanyol uluslararası üne sahip ekonomist, profesör ve Londra'daki Londra Ekonomi Okulu bölüm başkanı olan ¨Germany, MachinePoint gibi işletmeler sayesinde güçlü ekonomi; yenilik kapasitesi büyük, büyüme ve istihdam yaratan orta ölçekli şirketler. İspanya'nın ihtiyacı olan şey, MachinePoint gibi daha fazla girişimdir. Luis Garicano kuruluşundan bu yana şirkete ve ayrıca sunabileceği mükemmel bir gelişme fırsatına inanıyordu.

  César da şöyle inandı: "1998'de ilk MachinePoint web sayfasını başlattığımda hiçbir rakip, endüstriyel makine ekipmanı çevrimiçi olarak sunmadı.Üç ay sonra 300'den fazla web sayfası sundu.Pazarda binlerce ürün sergileneceklerini fark ettim. ve hiç kimse yeterince görünürliğe erişemediğinden, ikinci el makine teklifinin tamamını toplayabilecek bir Pazar yeri yaratmaya karar verdik "ve bugüne kadar böyle başladı." Günümüzde MachinePoint, pazar alanı konseptinden sadece kendi Müşteriler makine kullandı, aynı zamanda anahtar teslim projeler ve finansman.

  Bugün göze çarpan, şirketi kuran ekip. 15 farklı ülkeden 50 çok dilde çalışan çalışanıyla herkesin ortak bir amaç için işbirliği yapmaya istekli çok kültürlü bir grup: profesyonellik ve güven.


  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta : galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi