MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint dokončí úspěšný projekt Plast 2018 v Miláně


This is not an official translate. Original version here

Společnost MachinePoint říká, že úspěšně dokončila "dokonalý Plast 2018" plný návštěvníků a potenciálního podnikání.

V letošním roce se poprvé ve výstavním areálu Fiera Milano uskutečnilo celkem pět akcí: Plast2018, Ipack-Ima, Meat-Tech, Print4All a Intralogistics. Byly přístupné jediným lístkem a bez bariér mezi různými oblastmi. To vedlo k velkému přílivu návštěvníků. Ukázali jsme svou průkopnickou roli v kontextu profesionálního řízení nadbytečných strojů jak pro prodejce, tak pro kupce. "

Marco Marchiorello, manažer filmového prodeje pro Itálii, uvedl: "V Plast 2018 jsme představili nabídku našich produktů a služeb více než 500 klientům z různých zemí. Cítili jsme, že trh je velmi aktivní a zpracovatelé předpokládají pokračující silnou investici budoucí stroje jsou pro ně velmi zajímavé, protože ve většině případů neexistuje čas čekání na získání stroje. "

V závodě Plast v Miláně měl strojový stánek v hale 13. Na tomto veletrhu jsme se opět účastnili tohoto veletrhu, protože Itálie je jedním z hlavních trhů pro nákup vysoce kvalitních použitých strojů. Italská průmyslová struktura, stejně jako investice do technologií středních až velkých společností, jej činí klíčovým trhem pro MachinePoint.

V souladu se zprávami ve všech veletrzích, které jsme v Miláně představili, představila společnost MachinePoint v Miláně to, co udělala v posledních letech: důležitost profesionalizace průmyslových zařízení pro přebytečnou výrobu plastů a nápojů. Vysoká kvalita služeb a vynikající rekord uzavírání renomovaných obchodů ve prospěch společností, které potřebují jejich nadbytečné vybavení spravované, a společností, které investují do vysoce kvalitního použitého vybavení, aby zahájily nové operace.

Společnost MachinePoint je dnes vybranou společností pro hlavní renomované výrobce OEM, která jim pomáhá přemístit použité stroje od svých klientů. Také velké společnosti spoléhají na MachinePoint, aby jim pomohly prodávat jejich použité zařízení. Tým 10 obchodníků se zúčastnil vysoce motivovaných podnikatelů a vedoucích pracovníků společnosti Plast, kteří se v nadcházejících měsících podívají na nákup použitých strojů.

Itálie je hlavním trhem společnosti MachinePoint, protože v této zemi podniká téměř 20 let. Nicméně společnost Plast přilákala spoustu návštěvníků z východní Evropy, Středního východu a severní Afriky, všech nových prodejních trhů pro MachinePoint. Některé z těchto zemí procházejí značnými investicemi do odvětví plastů a nápojů a pro ně je velmi vhodná strojní zařízení.

MachinePoint se určitě těší na další program Plast.

MachinePoint Tým odborníků na průmyslové průmyslové stroje
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás