MachinePoint zakończył sukcesem Plast 2018 w Mediolanie

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint twierdzi, że udało mu się ukończyć "idealny Plast 2018" pełen odwiedzających i potencjalnych klientów.

W tym roku po raz pierwszy na terenie targów Fiera Milano odbyło się pięć imprez w tym samym czasie: Plast2018, Ipack-Ima, Meat-Tech, Print4All i Intralogistics. Zostały one udostępnione z jednym biletem i bez barier między różnymi obszarami. Doprowadziło to do dużego napływu odwiedzających. Udowodniliśmy naszą pionierską rolę w kontekście profesjonalnego zarządzania maszyną nadwyżkową zarówno dla sprzedawców, jak i nabywców ".

Przemawiając w firmie Plast, Marco Marchiorello, kierownik ds. Sprzedaży filmowej we Włoszech, powiedział: "W firmie Plast 2018 zaprezentowaliśmy naszą ofertę produktów i usług dla ponad 500 klientów z różnych krajów." Uważamy, że rynek jest bardzo aktywny, ponieważ procesorzy przewidują dalsze silne inwestycje Najbliższe miesiące: używane maszyny są dla nich bardzo interesujące, ponieważ nie ma czasu oczekiwania na uzyskanie maszyny w większości przypadków.

Na Plast w Mediolanie, MachinePoint stanął w hali 13. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w tych targach, ponieważ Włochy są jednym z głównych rynków zakupu wysokiej jakości używanych maszyn. Włoska struktura przemysłowa, a także inwestycje w technologię średnich i dużych firm sprawiają, że jest to kluczowy rynek dla MachinePoint.

Konsekwentnie informując o wszystkich targach, które wystawialiśmy, MachinePoint przedstawił w Mediolanie, co robił w ciągu ostatnich lat: znaczenie profesjonalizacji nadwyżek sprzętu przemysłowego z tworzyw sztucznych i napojów. Wysoka jakość usług i znakomita reputacja w zakresie zamykania renomowanych ofert zarówno dla firm, które potrzebują zarządzanego nadwyżkowego sprzętu, jak i dla przedsiębiorstw inwestujących w wysokiej jakości sprzęt używany do rozpoczynania nowych operacji.

MachinePoint jest obecnie wybraną firmą dla głównych renomowanych producentów OEM, aby pomóc im w przenoszeniu używanych maszyn od swoich klientów. Również wielkie korporacje polegają na MachinePoint, aby pomóc im w sprzedaży używanego sprzętu. Zespół 10 sprzedawców spotkał się z wysoce zmotywowanymi przedsiębiorcami i menedżerami podczas Plast, którzy chcą kupić używane maszyny w nadchodzących miesiącach.

Włochy są głównym rynkiem dla MachinePoint, ponieważ od prawie 20 lat prowadzi działalność w tym kraju. Jednak firma Plast przyciągnęła wielu odwiedzających z Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, wszystkie nowe rynki zbytu dla MachinePoint. Niektóre z tych krajów doświadczają dużych inwestycji w przemysł tworzywowy i napojów, a używane maszyny są dla nich bardzo atrakcyjną opcją.

MachinePoint z pewnością oczekuje następnego Plast.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie