MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint, Milano'da başarılı bir Plast 2018'i tamamladı


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint, ziyaretçilerin ve potansiyel işlerin dolu olduğu "mükemmel Plast 2018" i başarıyla tamamladığını açıkladı.

Bu yıl, Fiera Milano fuarında ilk kez aynı anda beş etkinlik düzenlendi: Plast2018, Ipack-Ima, Meat-Tech, Print4All ve Intralogistics. Tek bir biletle erişilebildi ve farklı alanlar arasında bariyerler yoktu. Bu, ziyaretçilerin büyük bir akınıyla sonuçlandı. Hem satıcılar hem de alıcılar için profesyonel artı makine yönetimi bağlamında öncü rolümüzü gösterdik. ”

Plast'ta konuşan İtalya Film Satış Müdürü Marco Marchiorello, “Plast 2018'de, farklı ülkelerden 500'ün üzerinde müşteriye ürün ve hizmet yelpazemizi sunduk. Pazarın, güçlü yatırımların sürekliliğini öngören işlemcilerle çok aktif olduğunu hissettik. Gelecek aylar Makineler, çoğu durumda makineyi elde etmek için bekleme süresi olmadığından, onlar için çok ilginç. "

Milano'daki Plast'ta MachinePoint, 13. Salon'da bir stand yaptı. İtalya, yüksek kaliteli kullanılmış makinelerin satın alınmasında ana pazarlardan biri olarak, her baskıda bu fuarı tekrar tekrar ziyaret ediyor. İtalyan sanayi yapısı ve aynı zamanda orta ve büyük ölçekli şirketler tarafından teknolojiye yapılan yatırım, onu MachinePoint için önemli bir pazar haline getirmektedir.

MachinePoint, sergilediğimiz tüm ticari fuarlar boyunca mesajlaşmasında tutarlı olarak, son yıllarda neler yaptığını Milano'da sunmuştur: plastik ve içecek fazlası ekipmanlarını profesyonel hale getirmenin önemi. Yüksek kaliteli hizmetler ve artık fazla ekipmana ihtiyaç duyan şirketlerin yararına ve yeni operasyonlara başlamak için yüksek kaliteli kullanılmış ekipmanlara yatırım yapan şirketler için saygın kapanış kapanışları.

MachinePoint, günümüzde kullanılan makinelerin müşterileri tarafından taşınmasına yardımcı olmak için ana itibarlı OEM'lerin tercih ettiği şirkettir. Ayrıca büyük şirketler, kullanılmış ekipmanlarını satmalarına yardımcı olmak için MachinePoint'e güveniyor. 10 satış ekibinden oluşan bir ekip, önümüzdeki aylarda kullanılmış makine satın almayı düşünen Plast'ta yüksek motivasyona sahip girişimci ve yöneticilere katıldı.

İtalya, yaklaşık 20 yıldır bu ülkede iş yaptığı için MachinePoint için ana pazardır. Ancak Plast, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'dan MachinePoint için tüm yeni satış pazarlarını ziyaret etti. Bu ülkelerden bazıları plastik ve içecek endüstrilerine ağır yatırımlar yaşamaktadır ve kullanılmış makineler onlar için çok cazip bir seçenektir.

MachinePoint kesinlikle bir sonraki Plast'u bekliyor.

Endüstriyel makine uzmanları MachinePoint Ekibi
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde