MachinePoint tworzy MachinePoint America w celu rozwoju międzynarodowych transakcji

- Aktualności
MachinePoint America

Po sukcesie MachinePoint Asia na początku 2020 roku, MachinePoint stworzył zespół zajmujący się rynkiem amerykańskim, aby zwiększyć obecność w regionie. Zespół składa się z 8 menedżerów z głównych 3 działów sprzedaży MachinePoint: dział napojów prowadzony przez Martin SmithMartin Smith, dział opakowań prowadzony przez Marco Marchiorello i dział wytłaczania prowadzony przez Isaac Rodríguez.

W MachinePoint działa obecnie 50 wyspecjalizowanych specjalistów podzielonych na działy technologiczne.

MachinePoint działa na rynku używanych maszyn w Europie, gdzie istnieje duży i stabilny rynek maszyn, wiele wiodących marek w przemyśle tworzyw sztucznych i napojów są europejskie. Silna i rozwinięta infrastruktura przemysłowa, z większością firm inwestujących w wysokiej jakości europejskie maszyny, to powody wysokiej podaży używanego sprzętu w Europie.

Silny popyt na europejskie używane maszyny w Ameryce, Afryce i Azji sprawił, że MachinePoint działał tych rynkach od początku. Sprzedaż MachinePoint poza Europą stanowi średnio 65% całości. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu MachinePoint stworzył zespół zajmujący się międzykontynentalnymi transakcjami kupna i sprzedaży używanych maszyn.

W Ameryce Łacińskiej, MachinePoint cieszy się silną pozycją od lat, a Meksyk jest jego głównym rynkiem. Rynek amerykański jest samowystarczalny, a import i eksport nadwyżek sprzętu stanowią niewielki procent wszystkich transakcji. W ciągu ostatniej dekady MachinePoint powoli wchodził na rynek północnoamerykański. Dla niektórych typów maszyn i marek istnienie międzynarodowego rynku jest konieczne i to właśnie tam MachinePoint może pomóc.

Zespół MachinePoint America ma na celu zwiększenie ilości transakcji pomiędzy kupującymi i sprzedającymi na kontynencie amerykańskim. Bliskość, preferencje dla niektórych marek, obecność usług serwisowych na całym kontynencie, korzystanie z tego samego typu napięcia i częstotliwości prądu to niektóre z powodów, dla których transakcje te są preferowane.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie