MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint Engineering, odlišný přístup k inženýrským službám pro potravinářský a nápojový průmysl


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering instaluje výrobní linky nebo kompletní zařízení pro potravinářské a obalové továrny
Rozhovor s Cesarem Rodríguezem, generálním ředitelem společnosti MachinePoint

Co vás vedlo k zahájení pobočky pro inženýrské služby?

Cesar Rodríguez: Vnímali jsme potřebu u mnoha našich klientů, kteří čelili projektům nových výrobních linek nebo kompletních závodů. Měly velké odchylky od původních rozpočtů a lhůt. Věříme, že rada od nezávislého inženýrského týmu v rámci těchto projektů může pomoci společnostem dosáhnout cílů a termínů, což ušetří peníze a čas. To je mimořádně důležité, protože mluvíme o značných investicích.

Co tím myslíte nezávislou inženýrskou společností?

Cesar Rodríguez: strojírenská společnost, která není spojená s žádnou značkou nebo výrobcem strojního zařízení, takže jejich poradenství je zcela neutrální, bez střetu zájmů.
Společnost MachinePoint Engineering radí svým klientům nejlepší technologické řešení na trhu podle svých potřeb a rozpočtů. Nejsme spojeni s žádnou značkou, takže nebudeme upřednostňovat jednu značku před jinou. Nákup všechno od jedné značky obvykle vede k nejlepší technologii této značky, ale také nejhorší, protože žádný výrobce není lídrem ve všech typech zařízení. Návrhy MachinePointu často zahrnují vybavení různých značek. Podrobně studujeme veškeré vybavení na trhu a nabídneme každému zákazníkovi jedinečné řešení průmyslových strojů, které nesou to nejlepší z každé značky pro své potřeby.

Co dělá MachinePoint Engineering odlišné od ostatních strojírenských společností?

Cesar Rodríguez: Za prvé, neutralitu, o které jsme právě mluvili, a za druhé, naše specializace na trhu s potravinami a nápoji.
Již řadu let navštěvujeme továrny po celém světě. Když inženýr viděl mnoho továren, mnoho myšlenek, mnoho chyb, je to cenná znalost, kterou mohou realizovat ve svých projektech. Navíc náš tým má široké znalosti o různých značkách a technologiích. Naši inženýři navrhují pro naše zákazníky inovativní řešení, která jim pomáhají vytvářet konkurenční výhody. To je možné, protože jsme vysoce specializovaní v oblasti balení a potravinářství.

Co hodnotí zákazníci nejvíce?

Cesar Rodríguez: Jsme malá strojírenská společnost a rosteme. Každý nový projekt pro nás je výzvou a podíváme se na ně tak, že větší inženýrská společnost si nemůže dovolit. Hodnota naší inženýrské služby je výjimečná, protože dáváme podnikatelům přístup k vysoce kvalifikovanému týmu za velmi atraktivní cenu as velkou oddaností a flexibilitou.

V jakých zeměpisných oblastech nabízíte své inženýrské služby?

Cesar Rodríguez: Tým týmu MachinePoint je naprosto mezinárodní, prodávali jsme zařízení ve více než 80 zemích. Naše inženýrské služby jsou nabízeny globálně, přestože jsou vhodné především pro podnikatele v rozvojových zemích, kteří hledají evropskou technologii a znalosti.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás