W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

MachinePoint Engineering, inne podejście do usług inżynierskich dla przemysłu spożywczego

- Aktualności
Firma MachinePoint Engineering instaluje linie produkcyjne lub kompletne zakłady dla fabryk żywności i opakowań
Wywiad z Cesarem Rodríguezem, CEO MachinePointa

Co doprowadziło do uruchomienia oddziału usług inżynieryjnych?

Cesar Rodríguez: Dostrzegliśmy potrzebę wielu klientów, którzy stawili czoła projektom nowych linii produkcyjnych lub kompletnych zakładów. Mieli duże odchylenia od swoich pierwotnych budżetów i terminów. Uważamy, że doradztwo niezależnego zespołu inżynierskiego w ramach tych projektów może pomóc firmom osiągnąć ich cele i terminy, oszczędzając pieniądze i czas. Jest to niezwykle ważne, ponieważ mówimy o znacznych inwestycjach.

Co masz na myśli przez niezależną firmę inżynieryjną?

Cesar Rodríguez: firma inżynierska, która nie jest związana z żadną marką ani producentem maszyn, więc ich doradztwo jest całkowicie neutralne, bez konfliktu interesów.
Firma MachinePoint Engineering doradza swoim klientom najlepsze rozwiązania technologiczne na rynku, zgodnie z ich potrzebami i budżetami. Nie jesteśmy związani z żadną marką, więc nie popieramy jednej marki nad drugą. Zakup wszystkiego z jednej marki zwykle prowadzi do najlepszej technologii tej marki, ale również najgorszej, ponieważ żaden producent nie jest liderem we wszystkich typach urządzeń. Propozycje MachinePoint często obejmują sprzęt z różnych marek. Badamy szczegółowo wszystkie urządzenia na rynku i oferujemy każdemu klientowi niepowtarzalne rozwiązanie maszyn przemysłowych, które najlepiej spełniają każdą markę na ich potrzeby.

Co sprawia, że MachinePoint Engineering różni się od innych firm inżynierskich?

Cesar Rodríguez: Po pierwsze, neutralność, o której właśnie rozmawialiśmy, a po drugie, nasza specjalizacja na rynku żywności i napojów.
Od lat odwiedzamy fabryki na całym świecie. Kiedy inżynier zobaczył wiele fabryk, wiele pomysłów, wiele błędów, jest to cenna wiedza, którą można wykorzystać w swoich projektach. Ponadto nasz zespół ma szeroką wiedzę w różnych markach i technologiach. Nasi inżynierowie opracowują innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów, które pomagają im tworzyć przewagi konkurencyjne. Jest to możliwe, ponieważ jesteśmy wyspecjalizowani w sektorze opakowań i żywności.

Co Twoi klienci cenią najbardziej?

Cesar Rodríguez: Jesteśmy małym przedsiębiorstwem inżynierskim i rozwijamy się. Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem i angażujemy się w to, w co większa firma inżynieryjna nie może sobie pozwolić. Wartość naszej usługi inżynierskiej jest wyjątkowa, ponieważ dajemy przedsiębiorcom dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry po bardzo atrakcyjnej cenie iż wielkim poświęceniem i elastycznością.

W jakich obszarach geograficznych oferujesz swoje usługi inżynierskie?

Cesar Rodríguez: Zespół MachinePoint jest całkowicie międzynarodowy, sprzedaliśmy sprzęt do ponad 80 krajów. Nasze usługi inżynieryjne są oferowane globalnie, chociaż są one przede wszystkim odpowiednie dla przedsiębiorców w krajach rozwijających się poszukujących europejskiej technologii i wiedzy.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie