MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Společnost MachinePoint Engineering spolupracuje s firmou LY a společností Tetra Pak na vybudování nové továrny na výrobu obalů v Malaze  Společnost MachinePoint Engineering byla vybrána společností LY, která vybudovala svoji novou továrnu pro balení nových výrobků, jako jsou kvalitní vína, gurmánská voda a brik olej. Tato továrna bude pro své inovace celosvětovou referencí.

  Společnost MachinePoint Consulting se chovala jako obchodní zprostředkovatel tím, že uvedla společnost Tetra Pak a společnost LY společnosti Gas Natural nabídku na energetickou účinnost a pomohla vybudovat partnerství, které mělo za následek velké množství pro všechny zúčastněné společnosti. Společnost LY získala finanční prostředky na svůj nový projekt.

  Společnost LY, se sídlem v Alhaurín de la Torre, Malaga, se specializuje na balení potravin a nápojů v krabičkách a kontejnerech Tetra Pak. V průmyslu je známo, že jde o inovaci obalů, protože je jedním z prvních, kteří mají balení oleje ve formátu brik. V budoucnu plánuje další balíčky nápojů a potravin, jako jsou oleje, vína, sangrias, vermut, voda, jablečný mošt, kokosová voda, nápoje na bázi kávy, energetické nápoje bez obsahu uhličitanu, šťávy, nektary a čaje.

  Společnost LY se domnívá, že kartonové obaly mají více výhod než jiné materiály a jejich cílem je stát se průmyslovým odkazem v kartonovém balení. Věří, že karton chrání potraviny lépe před oxidací světla a vzduchu, čímž prodlužuje jejich trvanlivost. Kromě toho, že je aseptický, je také biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

  MachinePoint je skupina specializovaná na poskytování řešení pro potravinářský a nápojový průmysl. Společnost MachinePoint Consulting nabízí podnikatelům vyhledávací a síťové služby, které jim pomohou zahájit nové průmyslové projekty.

  Společnost MachinePoint Engineering nabízí služby projektového řízení pro výstavbu nebo modernizaci výrobních závodů, které zajistí časové a finanční výsledky. S více než 15 lety v strojírenském průmyslu společnost MachinePoint vyvinula pro své klienty jedinečné know-how a síť kontaktů, které jim pomohou s jejich rozšiřujícími plány.

  Spolupráce společnosti MachinePoint byla klíčem k přesunu tohoto projektu vpřed. Společnost MachinePoint Consulting jednal mezi společnostmi Gas Natural a Tetra Pak, aby společnosti LY usnadnila budování nových zařízení. Společnost MachinePoint v současné době zavádí projekt Gas Natural Energy Efficiency v průmyslovém sektoru.

  Kromě toho společnost LY bude mít podporu a zkušenosti s inženýry společnosti MachinePonit, kteří budou vedeni know-how v oblasti projektového řízení tak, aby splňovali lhůty, kontrolovali náklady a vyhýbali se nepředvídatelným událostem.

  Společnost LY bude budovat průkopnickou továrnu, která bude zabalena do kartonu, což bylo tradičně zabaleno do jiných materiálů. To má velkou hodnotu nejen pro firmu, ale i pro region, protože bude celosvětovou referencí.

  Na vybudování kapacity 10 milionů kontejnerů bude zapotřebí investice ve výši 4 milionů eur. Závod očekává funkčnost do konce roku 2017 a společnost LY plánuje obnovit investice za méně než tři roky.

  César Rodríguez, generální ředitel společnosti MachinePoint, říká: "Co nás fascinovalo v tomto projektu je vidět, jak můžeme využít naši síť kontaktů a dát dohromady tým, který dokáže vytvořit tak velký projekt. Mají velkou hodnotu pro naše zákazníky tím, že je představují správným lidem, když je potřebují ".

  Společnost MachinePoint plánuje propagovat své síťové služby prostřednictvím své nové dceřiné společnosti MachinePoint Consulting. Chce nabídnout výrobnímu průmyslu portfolio jedinečných služeb: vyhledávání partnerů a investorů, ocenění strojů, výměnné programy a záruční mechanismus při zpětném nákupu.

  Skupina MachinePoint pokračuje v rozšiřování své nabídky služeb prostřednictvím 3 dceřiných společností: MachinePoint Consulting, MachinePoint Engineering a MachinePoint Použité stroje.


  Firemní video