MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Firma MachinePoint Engineering współpracuje z firmą LY i Tetra Pak w celu budowy nowej fabryki opakowań w Maladze  Firma MachinePoint Engineering została wybrana przez LY Company na budowę nowej fabryki w celu pakowania nowych produktów, takich jak wina wysokiej jakości, smażona woda i olej z brik. Fabryka ta będzie referencją na całym świecie dla jej innowacji.

  Firma MachinePoint Consulting działała jako podmiot ułatwiający prowadzenie działalności gospodarczej, wprowadzając do firmy Tetra Pak i LY ofertę dotyczącą efektywności energetycznej gazu naturalnego, pomagając w budowaniu partnerstwa, co przyniosło wiele korzyści wszystkim zaangażowanym firmom. Spółka LY skorzystała na finansowaniu nowego projektu.

  Firma LY, z siedzibą w Alhaurín de la Torre w Maladze, specjalizuje się w pakowaniu żywności i napojów w opakowaniach kartonowych i Tetra Pak. W przemyśle jest on znany z innowacji w zakresie pakowania, będąc jednym z pierwszych opakowań oleju w formacie brik. Planuje się pakować w przyszłości inne rodzaje napojów i artykułów spożywczych, takich jak oleje, wina, sangrias, wermut, woda, cydr, woda kokosowa, napoje na bazie kawy, napoje bezgrzybowe, napoje soków, nektary i herbatki.

  Firma LY uważa, że opakowania kartonowe mają więcej zalet niż inne materiały i mają stać się referencją branżową w opakowaniach kartonowych. Uważają, że pudełko zabezpiecza żywność lepiej przed utlenieniem światła i powietrza, przez co wydłuża okres przechowywania. Poza tym, że jest aseptyczna, ulega biodegradacji i nadają się do recyklingu.

  LY MachinePoint to grupa specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dla przemysłu spożywczego. Firma MachinePoint Consulting oferuje usługi wyszukiwania i tworzenia sieci partnerskich dla przedsiębiorców, aby pomóc im w uruchamianiu nowych projektów przemysłowych.

  MachinePoint Engineering oferuje usługi zarządzania projektami w zakresie budowy lub modernizacji zakładów produkcyjnych, zapewniające czas i koszty. Od ponad 15 lat w przemyśle maszynowym MachinePoint udoskonalił unikalny know-how i sieć kontaktów na swoich klientach, aby pomóc im w ich planach ekspansji.

  Współpraca MachinePoint była kluczem do tego, aby przenieść ten projekt. Firma MachinePoint Consulting działała między Gas Natural i Tetra Pak, aby ułatwić firmie LY budowę nowych obiektów. Firma MachinePoint przedstawia obecnie projekt dotyczący efektywności energetycznej gazu w sektorze przemysłowym.

  Ponadto firma LY będzie miała wsparcie i doświadczenie inżynierów MachinePonit, którzy będą kierować wiedzą z zakresu zarządzania projektami, aby dotrzymywać terminów, kontrolować koszty i uniknąć nieprzewidzianych wydarzeń.

  Firma LY będzie budować pionierską fabrykę, która zapakuje w kartonowe opakowanie tradycyjnie pakowane w inne materiały. Ma to wielką wartość nie tylko dla firmy, ale także dla regionu, ponieważ będzie to zakład o zasięgu światowym.

  Inwestycja w wysokości 4 milionów euro będzie potrzebna, aby utworzyć 10 milionów pojemnościowych urządzeń. Zakład spodziewa się, że będzie funkcjonował do końca 2017 r., A firma LY planuje odzyskać inwestycje w mniej niż trzy lata.

  César Rodríguez, CEO MachinePoint, mówi: "Co nas zafascynowało tym projektem, to zobaczyć, jak możemy wykorzystać naszą sieć kontaktów i stworzyć zespół, który może sprawić, że taki świetny projekt będzie możliwy. Po 15 latach w przemyśle uważam, że Mają wiele wartości, aby dodać do naszych klientów, wprowadzając je do odpowiednich osób, gdy ich potrzebują ".

  MachinePoint planuje promować swoje usługi sieciowe poprzez nową spółkę zależną MachinePoint Consulting. Chce zaoferować branży wytwórczej portfolio unikalnych usług: poszukiwanie partnerów i inwestorów, wyceny maszyn, programy zastępowania sprzętu oraz gwarancje odkupu maszyn.

  Grupa MachinePoint kontynuuje obecnie rozszerzenie oferty usług poprzez trzy podmioty zależne: MachinePoint Consulting, MachinePoint Engineering i MachinePoint Used Machinery.


  Corporate video