MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint Engineering, LY Company ve Tetra Pak ile Malaga'daki yeni paketleme fabrikasını kurmak için işbirliği yapıyor


MachinePoint Engineering, LY Company tarafından kaliteli şaraplar, gurme suyu ve brik yağı gibi yeni ürünlerin ambalajlanması için yeni fabrikasını kurmak üzere seçildi. Bu fabrika, yenilikleri için dünya çapında referans olacak.

MachinePoint Consulting, Tetra Pak ve LY Company'ye bir Gas Natural enerji verimliliği teklifi sunarak bir iş kolaylaştırıcısı olarak hareket etti ve ilgili tüm şirketler için büyük bir sonuç doğuran bir ortaklık kurmaya yardımcı oldu. LY Company, yeni projesi için finansman sağlamaktan fayda sağlamıştır.

LY Company, Malaga'da bulunan Alhaurín de la Torre'de faaliyet göstermektedir ve karton ve Tetra Pak ambalajlarında yiyecek ve içecek ambalajında ​​uzmanlaşmıştır. Sektörde ambalaj yeniliği biliniyor ve petrolün brik formatında ilk defa paketlenmesinden biri. Gelecekte yağlar, şaraplar, sangria, vermut, su, elma suyu, Hindistan cevizi suyu, kahve bazlı içecekler, karbonatlı olmayan enerji içecekleri, meyve suyu içecekleri, nektarlar ve çaylar gibi diğer içecek ve gıdaları ambalajlamayı planlıyor.

LY Company, karton ambalajlamanın diğer malzemelere göre daha fazla avantaja sahip olduğunu ve karton paketlemede endüstri referans haline gelmeyi amaçladığını düşünmektedir. Karton, gıdayı hafif ve hava oksidasyonundan daha iyi korur ve raf ömrünü uzatır. Aseptik olmanın yanı sıra biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir.

MachinePoint, yiyecek içecek endüstrilerine çözümler tedarik etme konusunda uzmanlaşmış bir gruptur. MachinePoint Danışmanlık, girişimcilerin yeni sanayi projeleri başlatmalarına yardımcı olmak için ortak arama ve ağ hizmetleri sunmaktadır.

MachinePoint Engineering, zaman ve maliyet başarılarının sağlanması için üretim tesislerinin inşaatı veya modernizasyonu için proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Makine endüstrisinde 15 yılı aşkın süredir MachinePoint, genişleme planlarıyla birlikte onlara yardımcı olmak için müşterinin emrinde eşsiz bir bilgi birikimi ve iletişim ağı geliştirdi.

MachinePoint'in işbirliği, bu projeyi ileriye taşımanın anahtarı olmuştur. MachinePoint Danışmanlık, LY Company'nin yeni tesislerini inşa etmesini kolaylaştırmak için Gas Natural ve Tetra Pak arasında hareket etti. MachinePoint şu anda endüstriyel sektörde Gas Natural enerji verimliliği projesini başlatıyor.

Buna ek olarak, LY Company, proje yönetimi bilgi birikimiyle yol gösterecek, böylece son teslim tarihlerini karşılayacak, maliyetleri kontrol edecek ve olasılıkları önleyecek olan MachinePonit mühendislerine destek ve tecrübeye sahip olacak.

LY Company, geleneksel olarak diğer malzemelerle paketlenmiş olan kutuda paketlenecek öncü bir tesis inşa edecek. Bu, yalnızca şirket için değil, aynı zamanda bölgede de büyük değere sahiptir, çünkü dünya çapında referans bir bitki olacaktır.

10 milyon konteynır kapasiteli tesisi kurmak için 4 milyon avroluk bir yatırıma ihtiyaç duyulacak. Tesis, 2017 yılının sonunda faaliyete geçmesini beklemektedir ve LY Company, yatırımın üç yıldan daha kısa bir sürede geri alınmasını planlamaktadır.

MachinePoint CEO'su César Rodríguez, "Bu projeyle ilgili bizi büyüleyen şey, iletişim ağımızı nasıl kullandığımızı ve böyle harika bir projeyi mümkün kılacak bir ekip oluşturabildiğimizi görmektir. Endüstride 15 yıldan sonra biz Ihtiyaç duydukları zaman doğru kişilere sunarak müşterilerimize katacakları çok şey var "dedi.

MachinePoint, yeni bağlı kuruluşu MachinePoint Consulting aracılığıyla ağ hizmetlerini tanıtmayı planlıyor. İmalat sanayiine, ortaklıklar ve yatırımcılar arama, makine değerleme, ekipman değiştirme programları ve makine geri alım garantileri gibi benzersiz hizmetler portföyü sunmak istiyor.

MachinePoint Group, halihazırda 3 yan kuruluşu olan MachinePoint Consulting, MachinePoint Engineering ve MachinePoint Used Machinery ile sunduğu hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde