MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint Engineering vybavuje novou výrobní linku Exotic Food v Thajsku


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering byl pověřen společností Exotic Food, aby vybavil nové moderní zařízení v Thajsku.

Exotic Food Public Company Limited je společnost se sídlem v Thajsku, která se zabývá výrobou a distribucí koření a potravinových přísad. Exotické potraviny zahrnují omáčky, omáčky z chilli a další produkty přísady potravin, jako je kokosové mléko a kari paste.

MachinePoint Engineering poskytuje inženýrský design, projektový management a specializované technické poradenství a poradenské služby pro firmy v potravinářském a nápojovém průmyslu. Patří do skupiny MachinePoint, která přináší více než 16 let zkušeností, které slouží průmyslu ve více než 80 zemích.

Exotické jídlo začalo jako vize dvou sourozenců, kteří byli nadšeni z thajských jídel, kteří snili vidět svou milovanou kuchyni vařenou a vychutnávanou v restauracích a domovech po celém světě. Společnost Exotické potraviny, založená v roce 1999, začala prodejem několika desítek jádrových položek. Dnes značka zahrnuje více než 200 thajských potravin a nápojů, které jsou k dispozici v obchodech po celém světě ve více než 62 zemích a počítá se.

Aby společnost Exotic Food udržovala tento růst a dosáhla ještě vyšších standardů kvality, dodávala vynikající kvalitu a konkurenceschopnost, rozhodla se vybudovat kompletní novou továrnu s vyšší výrobní kapacitou, vyšší celkovou účinností, méně lidskými zásahy a vyšší automatizací v souladu s evropskými a americkými normami.

Největší výzvou pro exotické jídlo bylo vybrat správného partnera, který by mohl pomáhat a pomáhat jim při přijímání správných rozhodnutí v rámci projektu nového závodu. Stačí jen zmínit pár například:

- Rozmístění zařízení správně, ale nikoliv podle skutečné výrobní kapacity, ale podle budoucích očekávaných potřeb, ale současně bez nadměrné investice. To znamenalo nalezení správné rovnováhy mezi skutečnými potřebami, budoucími potřebami, dostupným rozpočtem a případnou další expanzí

- Audit jejich skutečného výrobního procesu a schopnost replikovat stejné produkty pomocí novější technologie a různých zařízení, zachování stejných aspektů výrobků (viskozita, barva atd.) A chuť; Byla také velkou výzvou.

- Výběr nejlepších možností pro zařízení pro plnění skleněných ploutví a domácích zvířat a zařízení pro potápění, stejně jako mnoho různých změn formátu, které jsou potřeba pro různé výrobky s tolika různými viskozity a vlastnostmi.

- Vyjednávání o nejlepších cenách a službách s různými dodavateli; Kontrola všech plánů, aby nedošlo k vynechání stanovených termínů; Integraci různých dodavatelů a zajištění celkové účinnosti; Zahájení a školení; Implementace celého systému SCADA pro kompletní kontrolu sledovatelnosti rostlin a produktů atd.

Po výzkumu vhodného partnera si Exotic Food konečně zvolila MachinePoint Engineering pro konzultační a inženýrské služby. Společnost MachinePoint Engineering vyvinula "program", který se přizpůsobí potřebám každého zákazníka, snižuje počáteční finanční náklady a umožňuje zákazníkům kdykoli vystoupit, což znamená, že rozpočet a rozsah nabídky jsou jasně definovány před uzavřením projektu. Společnost MachinePoint Engineering se specializuje na potravinářský a nápojový průmysl a osvědčená nezávislost, jakož i dlouholeté zkušenosti a know-how, které poskytují projekty na klíč a otevřené knihy; Dělal to nejlepší partner výběru pro exotické potraviny.


MachinePoint Engineering přizpůsobilo 3 různé fáze, "rozsahy nabídky", "Programu", na potřeby společnosti Exotic-Food.

- Fáze I stanovila definici produktu a jeho složení do konečné výroby, přičemž zohlednila návrh a proces výroby. Zahrnuje definici procesu, jednoduché výkresy, časovou osu, navrhované vybavení a potřebné investice. Na konci této fáze jsme obdrželi podrobný RFQ (Žádost o cenovou nabídku), aby OEM mohli nabídnout přesně to, co bylo pro tento projekt potřebné.

- II. Fáze zahrnovala obecné inženýrství, výpočty materiálů a zařízení a konečné schválení rozpočtu, časovou osu. Výběr vybavení, seznam materiálů, specifikace nákupu materiálu a zařízení, konečné rozvržení. Důležitá byla v této fázi odborná znalost MachinePoint Engineering při vyjednávání konečných smluv se všemi dodavateli. Díky strojovým znalostem a nákladům na služby dokázal MachinePoint Engineering přinést významné snížení cen různým nabídkám dodavatelů, což je nad očekávání Exotic-Foods a více než zdůvodňovalo konzultační a inženýrské poplatky MachinePoint Engineering.

- Konečně třetí fáze, s instalací zařízení, uvedením do provozu, uvedením do provozu, počáteční výrobní podporou a školením personálu pro provoz a budoucí údržbu. Správné "řízení projektů" zde zaručovalo hladké zahájení výroby v rozvrhu s příslušnými pracovníky pověřenými každou částí továrny.

Exotické potraviny úspěšně otevřely nový proces plnění rostlin, který se děje v "čisté místnosti", která zaručuje bezpečnost výrobků pro konečné spotřebitele a zvyšuje trvanlivost, jeho výrobní tok je hladký a zákazníci mají dokonalé načasování mezi objednáním a přijetím výrobku , Stejně jako výrazné snížení doby dodání, jsou celkové produkty konzistentnější se stejnou výškou plnění, perfektním označením, balením a vzhledem.

S rostlinou, která splňuje evropské a americké normy, se tržby zvyšují a noví zákazníci klepou na dveře Exotic-Foods, protože je nyní dobře známo, že Exotické potraviny jsou nejspolehlivějším dodavatelem thajských potravin v celosvětovém měřítku založené na kvalitě, bezpečnosti, Schopností a důvěryhodnosti zásobování, sledovatelnosti produktů a chuti.

Exotické jídlo je značka, která vyjadřuje kvalitu surovin, které používá, a její čerstvý a moderní přístup k thajské kuchyni. Úspěšně se umístila jako prémiová značka thajských produktů a je předním příkladem, jak vyvážet thajskou kuchyni po celém světě. Jeho nová továrna je dalším příkladem jeho ambice zaručit, že výrobky jsou vyráběny zachováním jejich nejlepších přírodních vlastností a dosažením nejvyšší kvality konečného produktu. Nová továrna byla navržena tak, aby dodavatelé mohli v reálném čase zkontrolovat celý výrobní proces a potěšili nejnáročnějšího zákazníka s nejvyššími mezinárodními standardy kvality.
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás