MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Engineering wyposażył nową fabrykę egzotycznych artykułów spożywczych w Tajlandii  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint Engineering wyposaży nowoczesny obiekt w Tajlandii
  Firma MachinePoint Engineering została zlecona przez firmę Exotic Food, aby wyposażyć w najnowocześniejszy obiekt w Tajlandii.

  Exotic Food Public Company Limited to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją przypraw oraz produktów spożywczych w Tajlandii. Egzotyczne produkty spożywcze obejmują sosy do miażdżenia, sosy chili i inne produkty składające się z produktów żywnościowych, takie jak mleko kokosowe i pasta curry.

  MachinePoint Engineering zapewnia projektowanie inżynieryjne, zarządzanie projektami i specjalistyczne doradztwo techniczne i doradztwo dla firm z branży spożywczej. Należy do Grupy MachinePoint, która ma ponad 16-letnie doświadczenie w branży w ponad 80 krajach.

  Egzotyczne potrawy zaczęły się jako wizja dwojga rodzeństwa, zarówno żarliwych jak i tajskich potraw, którzy marzyli o tym, aby ukochaną kuchnię gotować i cieszyć się w restauracjach i domach na całym świecie. Założona w 1999 roku egzotyczna żywność zaczęła się od sprzedaży kilkudziesięciu elementów. Dziś marka obejmuje ponad 200 tajlandzkich produktów spożywczych dostępnych w sklepach na całym świecie w ponad 62 krajach i liczy.

  Aby utrzymać ten wzrost i osiągnąć jeszcze wyższe standardy jakości, zapewnić doskonałość i konkurencyjność, Exotic Food postanowiła zbudować kompletną nową fabrykę, o większej zdolności produkcyjnej, większej ogólnej wydajności, mniejszej interwencji człowieka i większej automatyzacji, zgodnej z europejskimi i amerykańskimi standardami.

  Największym wyzwaniem dla Exotic FOOD było wybór właściwego partnera, który mógłby pomóc i wspierać ich podejmowanie właściwych decyzji w całym projekcie nowej fabryki. Wystarczy wspomnieć kilka przykładów:

  - Wymiarowanie instalacji prawidłowo, ale nie według rzeczywistej zdolności produkcyjnej, ale według przewidywanych przyszłych potrzeb, ale jednocześnie nie nadmiernych nakładów. Oznaczało to znalezienie właściwej równowagi między rzeczywistymi potrzebami, przyszłymi potrzebami, dostępnym budżetem i możliwościami dalszego rozwoju

  - sprawdzanie rzeczywistego procesu produkcyjnego i zdolność do powielania tych samych produktów przy użyciu nowszych technologii i różnych urządzeń, zachowujących ten sam aspekt produktu (lepkość, kolor itp.) I smaku; Był również dużym wyzwaniem.

  - Wybór najlepszych urządzeń do napełniania i opróżniania szkła, dla wielu różnych zmian formatu, dla różnych produktów o wielu różnych lepkościach i właściwościach.

  - Negocjowanie najlepszych cen i usług z różnymi dostawcami; Kontrolowanie wszystkich harmonogramów, tak aby nie tracić ustalonych terminów; Integracja różnych dostawców i zapewnienie ogólnej wydajności; Rozpoczynanie i szkolenie; Wdrożenie całego systemu SCADA w celu pełnej kontroli pochodzenia i identyfikowalności urządzeń, itp.

  Po rozeznaniu potencjalnych partnerwo EXOTIC FOOD ostatecznie wybrała MachinePoint Engineering na usługi doradcze i inżynierskie. MachinePoint Engineering opracował "Program", który dostosowuje się do potrzeb każdego klienta, redukując początkowe koszty finansowe i dając klientom możliwość wyjścia w dowolnym momencie, co oznacza, że budżety i zakres dostaw są wyraźnie określone przed zamknięciem projektu. MachinePoint Engineering specjalizuje się w branży spożywczej i jest sprawdzoną niezależnością, a także wieloletnim doświadczeniem i know-how dostarczającym projektów typu "key turn" i „& open-book”; Dzięki temu był najlepszym partnerem dla EXOTIC FOOD.

  MachinePoint Engineering dostosowało trzy różne fazy, "zakresy dostaw", "Program" do potrzeb EXOTIC FOOD.

  - Etap I, ustalił definicję i formułę produktu do końcowej produkcji, biorąc pod uwagę przepisy dotyczące projektowania i produkcji. Uwzględniając definicję procesu, proste rysunki układów, timeline, proponowane urządzenia i niezbędne inwestycje. Pod koniec tej fazy otrzymaliśmy szczegółową ofertę RFQ (Request for quotation), aby producenci OEM mogli zaoferować dokładnie to, czego potrzebował ten projekt.

  - Etap II, obejmowała inżynieria ogólna, obliczanie materiałów i wyposażenia oraz ostateczne zatwierdzenie budżetu, harmonogram. Wybór wyposażenia, listy materiałów, specyfikacji zakupu materiałów i wyposażenia, układów końcowych. Ważną częścią tej fazy była specjalizacja MachinePoint Engineering w negocjowaniu ostatecznych umów ze wszystkimi dostawcami; Dzięki swojej wiedzy na temat maszyn i kosztom usług MachinePoint Engineering mogła przynieść znaczne obniżki cen różnym dostawcom, znacznie powyżej oczekiwań Exotic-Foods, a następnie uzasadnić z MachinePoint Engineering i MachinePoint Consulting ich prowizje.

  - Wreszcie Etap III, wraz z instalacją, uruchomieniem, uruchomieniem, wstępnym wspieraniem produkcji i szkoleniem personelu w zakresie obsługi i przyszłej konserwacji. Właściwe zarządzanie projektem gwarantowało sprawne rozpoczęcie produkcji w harmonogramie z odpowiednim personelem odpowiedzialnym za każdą część fabryki.

  Exotic Food z powodzeniem otworzyła nowy zakład rozlewniczy, który odbywa się w "clean room", który gwarantuje bezpieczeństwo produktów dla konsumentów końcowych i wydłuża czas przechowywania, jego przepływ produkcyjny staje się płynny, a klienci doświadczają idealnego harmonogramu między złożeniem zamówienia a otrzymaniem produktu , A także znaczne skrócenie czasu dostawy, ogólne produkty są bardziej zgodne z równymi wysokościami wypełnienia, doskonałą etykietą, opakowaniem i wyglądem.

  Dzięki zakładowi spełniającemu normy europejskie i amerykańskie, sprzedaż rośnie, a nowi klienci docierają do drzwi Exotic-Foods, ponieważ wiadomo, że Exotic-Food jest najbardziej wiarygodnym dostawcą Thai-Food na całym świecie, w oparciu o jakość, bezpieczeństwo, Zdolność dostaw i zaufanie, identyfikowalność produktu i smak.

  Exotic Food to marka, która oznacza jakość używanych surowców, a także świeże i nowoczesne podejście do kuchni tajlandzkich. Z powodzeniem stała się marką premiuj produktów tajlandzkich i jest wiodącym przykładem, jak eksportować tajskie potrawy na całym świecie. Nowa fabryka to kolejny przykład, którego ambicją jest zagwarantowanie, że produkty są produkowane w sposób zachowujący ich najlepsze naturalne właściwości i osiągnięcie najwyższej jakości produktu końcowego. Nowa fabryka została zaprojektowana tak, aby dostawcy mogli sprawdzić w czasie rzeczywistym cały proces produkcyjny, sprzyjając najbardziej wymagającym klientom z najwyższymi międzynarodowymi standardami jakości.


  Corporate video