MachinePoint wystawcą na PLASTINDIA 2023

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Plastindia 2023

MachinePoint będzie obecny na targach PLASTINDIA, które odbędą się 1-5 lutego 2023 w New Delhi.

PLASTINDIA oznacza w tym roku jego 11 edycji z ponad 1300 wystawców z branży tworzyw sztucznych z 40 krajów. Znajdziecie tam Państwo wszystko, od maszyn, przez formy, sprzęt pomocniczy, po druk i opakowania.

Po rocznym opóźnieniu spowodowanym pandemią, organizatorzy spodziewają się, że liczba odwiedzających będzie podobna do tej z poprzedniej edycji w 2018 roku, w której wzięło udział ponad 240 000 osób.

Innowacja i zrównoważony rozwój będą dwoma podstawowymi tematami podczas tej edycji, która opowiada się za przyszłością z technikami, które przyczyniają się do ochrony środowiska.

Indie są jednym z największych na świecie krajów konsumujących plastik z 22 milionami ton metrycznych rocznie. Jest to również przemysł, który zatrudnia ponad 4 miliony osób w kraju i ma duży wolumen eksportu.

Podaż i popyt na używane maszyny w Indiach również gwałtownie wzrosła w ostatnich latach, dlatego MachinePoint stawia na ten rynek.

Dowodem na to jest niedawne włączenie do firmy Dhruvin Gajjar jako szef delegacji w Indiach. Podczas targów Dhurvinowi będzie towarzyszył zespół profesjonalistów MachinePoint, którzy udadzą się do New Delhi, aby zaoferować wyjątkową obsługę gości.

MachinePoint będzie znajdować się w hali 4 na stoisku FP - G21. Jako wiodąca firma w zakresie kupna i sprzedaży używanych maszyn, nasi przedstawiciele handlowi będą oferować najlepszy inwentarz na rynku do uczestników PLASTINDIA.

Jeśli chcesz odwiedzić zespół MachinePoint, możesz umówić się z nimi na spotkanie, kontaktując się z user@machinepoint.com.

MachinePoint będzie w hali 4 na targach Plastindia 2023
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie