MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint vystavuje na Equiplast 2017 od 2. do 6. října 2017 v Fira Barcelona


This is not an official translate. Original version here

nakupovat a prodávat použité stroje ve španělštině a v zahraničí barcelona obchodní show
MachinePoint Used Machinery, přední společnost v nákupu a prodeji použitých strojů a MachinePoint Consulting. Divize skupiny, která prodává profesionální služby průmyslu, byla přítomna na veletrhu Equiplast 2017, který v Barceloně uzavřel své dveře minulý pátek.

Byl to atypický veletrh v důsledku politických otřesů, ke kterým byl Barcelona během tohoto týdne vystaven, což mělo negativní dopad na návštěvnost, což snižuje počet účastníků ve srovnání s jinými vydáními.

Dokonce i s těmito nevýhodami se tým týmu MachinePoint domníval, že trh s plasty se zotavuje a že v Africe vzrostla prognóza růstu.

Cesar Rodríguez, generální ředitel společnosti MachinePoint, komentuje: "Bohužel, veletrh byl vážně ovlivněn politickou nestabilitou a generálním stávkem, k němuž došlo v Barceloně tento týden, a také nedostatek reakce společnosti Fira Barcelona, ​​neboť situace ve městě byla naprosto normální a jsme v bezpečí, využili jsme příležitosti k tomu, abychom se na tomto veletrhu více bavili s ostatními vystavovateli, protože jsme měli více času, a mohli jsme uzavřít velmi důležité dohody. Doufejme, že příští spravedlivá edice se uskuteční za jiných podmínek a můžeme pokračovat použijte Equiplast jako místo setkání pro náš španělský trh, což je pro naše společnost velmi důležitý trh. "

Jedná se o 18. ročník Equiplast a měl 226 vystavovatelů a 35 000 návštěvníků. Stojan MachinePoint byl umístěn u stánku Pavilon 3 A21.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás