MachinePoint odsłonie na Equiplast 2017 w dniach od 2 do 6 października 2017 roku w Fira Barcelona

- Targi

This is not an official translate. Original version here

kupno i sprzedaż używanych maszyn w Hiszpanii i za granicą targi barcelona
MachinePoint Used Machinery, wiodąca firma zajmująca się kupnem i sprzedażą używanych maszyn oraz MachinePoint Consulting. Podział grupy, która sprzedaje profesjonalne usługi dla branży, był obecny podczas targów Equiplast 2017, który zamknął drzwi w zeszły piątek w Barcelonie.

Była to nietypowa sprawiedliwość, wskutek politycznych wstrząsów, które w tym tygodniu eksponowano w Barcelonie, co miało negatywny wpływ na ruch użytkowników, zmniejszając liczbę uczestników w porównaniu do innych wydań.

Pomimo tych wad, zespół MachinePoint zorientował się, że rynek tworzyw sztucznych wraca do zdrowia i poprawia prognozy wzrostu w Afryce.

Cesar Rodríguez, Dyrektor Generalny MachinePoint, komentuje: "Niestety, targi zostały poważnie dotknięte niestabilnością polityczną i strajk generalny, który miał miejsce w Barcelonie w tym tygodniu. Również brak reakcji z Fira Barcelona, ​​ponieważ sytuacja w mieście była absolutnie normalna i bezpieczne, skorzystaliśmy z okazji, aby porozmawiać z innymi wystawcami podczas tego targu, ponieważ mieliśmy więcej czasu i mogliśmy zamknąć bardzo ważne umowy. Miejmy nadzieję, że kolejne edycje targów odbędą się w innych warunkach i możemy kontynuować skorzystaj z Equiplast jako miejsca spotkań naszego hiszpańskiego rynku, bardzo ważnego rynku naszej firmy ".

To jest 18. edycja Equiplast, a 226 wystawców i 35 000 odwiedzających. Stojak MachinePoint znajdował się na stoisku Pavilion 3 A21.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie