MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint, 2 Ekim'den 6 Ekim 2017'ye kadar Fira Barcelona'da Equiplast 2017'de


This is not an official translate. Original version here

İspanya'da ve yurt dışında ikinci el makineler satın alınıyor ve satılıyor. Barcelona fuar
MachinePoint Used Machinery, ikinci el makine alım satımında lider firma ve MachinePoint Danışmanlığıdır. Mesleki hizmetleri profesyonellere satan grubun sektöre dağıtımı, geçtiğimiz Cuma günü Barselona'da kapılarını kapatan Equiplast 2017 fuarında gerçekleşti.

Barselona'nın bu hafta maruz kaldığı siyasi karışıklıkların bir sonucu olarak, ziyaretçi trafiğinde olumsuz etkisi olan katılımcı sayısını diğer yayınlarla karşılaştırıldığında azaltarak atipik bir fuar haline geldi.

Bu sakıncalarla bile, MachinePoint ekibi, plastik piyasasının iyileşmekte olduğunu ve Afrika'da büyüme tahminlerinde bir iyileşme olduğunu algılamıştır.

MachinePoint CEO'su Cesar Rodríguez, "Maalesef fuarın siyasi istikrarsızlıktan ve bu hafta Barselona'da gerçekleşen genel grevden ciddi olarak etkilendiğini ve şehrin durumunun kesinlikle normal olduğu gibi Fira Barcelona'dan gelen tepki eksikliği de Bu fuar süresince daha çok vakit geçirdik ve diğer katılımcılarla daha fazla konuşma fırsatını bulduk ve çok önemli anlaşmalar imzaladık, gelecek fuarın başka koşullarda gerçekleşmesini umuyoruz ve biz de Equiplast'u İspanyol pazarımız için bir buluşma noktası olarak kullanın, şirketimiz için çok önemli bir pazar. "

Bu Equiplast'ın 18. basımı ve 226 katılımcı ve 35.000 ziyaretçi vardı. MachinePoint standı Pavilion 3 kabini A21'de bulunuyordu.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde