MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Used Machinery otwiera biura w Afryce i Indiach  This is not an official translate. Original version here


  W odpowiedzi na ciągłe możliwości rozwoju i rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości używanych Europejskiej Maszyny do tworzyw sztucznych i napojów, European Industrial Machinery Eksperci - M / s. Konsultanci MachinePoint S.L. rozszerzać swoją obecność na świecie poprzez otwarcie biura w Indiach i Afryce Północnej.

  MachinePoint, jest największą organizacją handlu czynienia z tworzyw sztucznych Maszyny używane w dzisiejszej Europie. Oni już sprzedany do ponad 55 różnych krajów w sposób zadowalający zarówno kupujących, jak i poprzednich właścicieli maszyn. Dają wszystkich kredytów swój sukces ich sieci międzynarodowych specjalistów skład którego wchodzą prawnicy, technicy, producenci maszyn, spedytorów, riggers, brokerzy, dealerzy, agenci i aukcyjne, a ich zaangażowanie na najwyższą wydajność. Aby uzyskać więcej informacji, należy zalogować się na
  www.machinepoint.com

  Z siedzibą w Hiszpanii, Europie, mają obecności w dojrzałych rynkach Europy Zachodniej wraz z szybkiego dojrzewania rynkach takich jak Europa Wschodnia, Rosja i teraz w Indiach i Afryce Północnej.

  Cesar Rodriguez pana - powiedział dyrektor generalny MachinePoint "Mamy wielkie plany na naszą ekspansję w Azji i Afryce. Wierzymy, że dobrej jakości używanych maszyn Europejskiej ma wielki rynek w tych dziedzinach, jak umożliwia to procesory z tworzyw sztucznych do produkcji wysokiej jakości produktów, które mogą konkurować na rynkach międzynarodowych ". Kluczem do produkcji wyrobów wysokiej jakości jest posiadanie dobrej technologii, za nimi. Jak wszyscy wiemy, europejskie marki nie rywalizacja w zakresie jakości i ich kupnem używane, aby zajmować się jeszcze bardziej atrakcyjne i niedrogie.

  Urzędy te w Tunezji i Indie będą służyć jako Komendy Wojewódzkiej dalszej ekspansji MachinePoint jest przez te kwitnącej regionów.

  Wszelkie zapytania dobrej jakości Używane European Plastics Machinery i napoje, prosimy o kontakt:

  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Corporate video