MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint se globalizuje


This is not an official translate. Original version here

V reakci na pokračující růst příležitostí a zvýšení tržní poptávky po kvalitních ojetých Evropské Stroje pro plast a nápojový průmysl, Evropská Industrial Machinery odborníků - M / s. MachinePoint Consultants S.L. rozšířit svou globální přítomnost otevřením pobočky v Indii av severní Africe.

MachinePoint, je největším obchodním organizace zabývající se Použité plastové Stroje a zařízení v současné Evropě. Mají již prodáno více než 55 různých zemí ke spokojenosti obou kupujících a předchozích strojů vlastníků. Poskytují všechny úvěrové jejich úspěchu, aby jejich sítě mezinárodních profesionálů, kteří patří právníci, technici, výrobci strojů, dopravci, riggers, makléři, dealeři, agenti a dražitelé, a jejich odhodlání na nejvyšší výkon. Pro více informací, prosím, přihlaste se k
www.machinepoint.com

Se sídlem ve Španělsku-Evropa, oni mají přítomnost v vyzrálé trhy západní Evropy společně s rychle zrání trzích, jako je východní Evropa, Rusko a nyní v Indii a severní Africe.

Pan Cesar Rodriguez - generální ředitel MachinePoint řekl: "Máme velké plány pro naši expanzi v Asii a Africe. Věříme, že kvalitní evropské Použité stroje a zařízení má velký trh v těchto oblastech, jak to může dovolit zpracovatele plastů k výrobě vysoce kvalitních výrobků, které by mohly konkurovat na mezinárodních trzích. " Klíč pro výrobu vysoce kvalitních produktů je mít dobré technologie za nimi. Jak všichni víme, evropské značky nemají rivalita z hlediska kvality a jejich nákup, jak je použit, aby se zabývat ještě atraktivnější a cenově dostupné.

Tyto kanceláře v Tunisku a Indii bude sloužit jako regionální ředitelství pro další expanzi MachinePoint je přes tyto prosperující regiony.

Pro jakékoliv dotazy kvalitních ojetých Evropské Plasty a nápoje Stroje, prosím, kontaktujte:

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás