MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint se globalizuje  This is not an official translate. Original version here


  V reakci na pokračující růst příležitostí a zvýšení tržní poptávky po kvalitních ojetých Evropské Stroje pro plast a nápojový průmysl, Evropská Industrial Machinery odborníků - M / s. MachinePoint Consultants S.L. rozšířit svou globální přítomnost otevřením pobočky v Indii av severní Africe.

  MachinePoint, je největším obchodním organizace zabývající se Použité plastové Stroje a zařízení v současné Evropě. Mají již prodáno více než 55 různých zemí ke spokojenosti obou kupujících a předchozích strojů vlastníků. Poskytují všechny úvěrové jejich úspěchu, aby jejich sítě mezinárodních profesionálů, kteří patří právníci, technici, výrobci strojů, dopravci, riggers, makléři, dealeři, agenti a dražitelé, a jejich odhodlání na nejvyšší výkon. Pro více informací, prosím, přihlaste se k
  www.machinepoint.com

  Se sídlem ve Španělsku-Evropa, oni mají přítomnost v vyzrálé trhy západní Evropy společně s rychle zrání trzích, jako je východní Evropa, Rusko a nyní v Indii a severní Africe.

  Pan Cesar Rodriguez - generální ředitel MachinePoint řekl: "Máme velké plány pro naši expanzi v Asii a Africe. Věříme, že kvalitní evropské Použité stroje a zařízení má velký trh v těchto oblastech, jak to může dovolit zpracovatele plastů k výrobě vysoce kvalitních výrobků, které by mohly konkurovat na mezinárodních trzích. " Klíč pro výrobu vysoce kvalitních produktů je mít dobré technologie za nimi. Jak všichni víme, evropské značky nemají rivalita z hlediska kvality a jejich nákup, jak je použit, aby se zabývat ještě atraktivnější a cenově dostupné.

  Tyto kanceláře v Tunisku a Indii bude sloužit jako regionální ředitelství pro další expanzi MachinePoint je přes tyto prosperující regiony.

  Pro jakékoliv dotazy kvalitních ojetých Evropské Plasty a nápoje Stroje, prosím, kontaktujte:

  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Firemní video