MachinePoint Used Machinery otwiera biura w Afryce i Indiach

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

W odpowiedzi na ciągłe możliwości rozwoju i rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości używanych Europejskiej Maszyny do tworzyw sztucznych i napojów, European Industrial Machinery Eksperci - M / s. Konsultanci MachinePoint S.L. rozszerzać swoją obecność na świecie poprzez otwarcie biura w Indiach i Afryce Północnej.

MachinePoint, jest największą organizacją handlu czynienia z tworzyw sztucznych Maszyny używane w dzisiejszej Europie. Oni już sprzedany do ponad 55 różnych krajów w sposób zadowalający zarówno kupujących, jak i poprzednich właścicieli maszyn. Dają wszystkich kredytów swój sukces ich sieci międzynarodowych specjalistów skład którego wchodzą prawnicy, technicy, producenci maszyn, spedytorów, riggers, brokerzy, dealerzy, agenci i aukcyjne, a ich zaangażowanie na najwyższą wydajność. Aby uzyskać więcej informacji, należy zalogować się na
www.machinepoint.com

Z siedzibą w Hiszpanii, Europie, mają obecności w dojrzałych rynkach Europy Zachodniej wraz z szybkiego dojrzewania rynkach takich jak Europa Wschodnia, Rosja i teraz w Indiach i Afryce Północnej.

Cesar Rodriguez pana - powiedział dyrektor generalny MachinePoint "Mamy wielkie plany na naszą ekspansję w Azji i Afryce. Wierzymy, że dobrej jakości używanych maszyn Europejskiej ma wielki rynek w tych dziedzinach, jak umożliwia to procesory z tworzyw sztucznych do produkcji wysokiej jakości produktów, które mogą konkurować na rynkach międzynarodowych ". Kluczem do produkcji wyrobów wysokiej jakości jest posiadanie dobrej technologii, za nimi. Jak wszyscy wiemy, europejskie marki nie rywalizacja w zakresie jakości i ich kupnem używane, aby zajmować się jeszcze bardziej atrakcyjne i niedrogie.

Urzędy te w Tunezji i Indie będą służyć jako Komendy Wojewódzkiej dalszej ekspansji MachinePoint jest przez te kwitnącej regionów.

Wszelkie zapytania dobrej jakości Używane European Plastics Machinery i napoje, prosimy o kontakt:

Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie