MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint küresel gider  This is not an official translate. Original version here


  Plastik ve içecek endüstrisi için Avrupa Makinaları Kullanılmış iyi kalite için sürekli bir büyüme ve artış artan pazar talebini Fırsatlar yanıt olarak, Avrupa Sanayi Makineleri Uzmanlar - M / s. MachinePoint Danışmanları S.L. Hindistan ve Kuzey Afrika'da ofisleri açarak Global'e Onların varlığını genişletmek.

  MachinePoint bugün Avrupa'da kullanılmış Plastik İşleme Makineleri ile başa çıkmak en büyük ticaret örgütüdür. Onlar Zaten alıcı ve önceki makine sahipleri Hem memnuniyeti 55'den fazla farklı ülke kulüplerine sattık. Onlar avukat, teknisyen, makine üreticileri, ileticileri, riggers, broker, bayi, acente ve müzayede ve yüksek performans Onların bağlılığını içeren uluslararası profesyonellerin Onların ağına Onların başarı tüm kredi vermek. Daha fazla bilgi için, www.machinepoint.com için giriş yapınız

  Doğu Avrupa, Rusya gibi ve şimdi Hindistan ve Kuzey Afrika'da: İspanya-Avrupa merkezli Onlar Batı Avrupa'da huzurunda mı hızla olgunlaşan piyasalarda Birlikte pazarlar olgunlaştı.

  Sayın Cesar Rodriguez - MachinePoint Said CEO'su "Biz Asya ve Afrika'da bizim genişleme için büyük planları var. Biz plastik işlemciler yeterlilik Could uluslararası pazarlarda "yüksek kaliteli ürünler üretmek için izin verebilir Avrupa Makinaları Kullanılmış kaliteli, Bu alanda büyük bir pazar olduğuna inanıyoruz. yüksek kaliteli ürünler üretmek için anahtar arkalarında iyi bir teknolojiye sahip olmaktır. Hepimizin bildiği gibi, Avrupa Markalar hiçbir kalite açısından rekabet ve kullanıldığı gibi onları satın var, anlaşma daha cazip ve uygun fiyatlı olun.

  Tunus ve Hindistan'da Bu ofisler, bu gelişen bölgeler arasında MachinePoint daha da genişlemesi için Bölgesel Genel Müdürlük olarak görev yapacak.

  Avrupa Plastik ve İçecek Makinaları Kullanılmış Kaliteli herhangi sorularınız için irtibata geçiniz:

  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi