MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint küresel gider


This is not an official translate. Original version here

Plastik ve içecek endüstrisi için Avrupa Makinaları Kullanılmış iyi kalite için sürekli bir büyüme ve artış artan pazar talebini Fırsatlar yanıt olarak, Avrupa Sanayi Makineleri Uzmanlar - M / s. MachinePoint Danışmanları S.L. Hindistan ve Kuzey Afrika'da ofisleri açarak Global'e Onların varlığını genişletmek.

MachinePoint bugün Avrupa'da kullanılmış Plastik İşleme Makineleri ile başa çıkmak en büyük ticaret örgütüdür. Onlar Zaten alıcı ve önceki makine sahipleri Hem memnuniyeti 55'den fazla farklı ülke kulüplerine sattık. Onlar avukat, teknisyen, makine üreticileri, ileticileri, riggers, broker, bayi, acente ve müzayede ve yüksek performans Onların bağlılığını içeren uluslararası profesyonellerin Onların ağına Onların başarı tüm kredi vermek. Daha fazla bilgi için, www.machinepoint.com için giriş yapınız

Doğu Avrupa, Rusya gibi ve şimdi Hindistan ve Kuzey Afrika'da: İspanya-Avrupa merkezli Onlar Batı Avrupa'da huzurunda mı hızla olgunlaşan piyasalarda Birlikte pazarlar olgunlaştı.

Sayın Cesar Rodriguez - MachinePoint Said CEO'su "Biz Asya ve Afrika'da bizim genişleme için büyük planları var. Biz plastik işlemciler yeterlilik Could uluslararası pazarlarda "yüksek kaliteli ürünler üretmek için izin verebilir Avrupa Makinaları Kullanılmış kaliteli, Bu alanda büyük bir pazar olduğuna inanıyoruz. yüksek kaliteli ürünler üretmek için anahtar arkalarında iyi bir teknolojiye sahip olmaktır. Hepimizin bildiği gibi, Avrupa Markalar hiçbir kalite açısından rekabet ve kullanıldığı gibi onları satın var, anlaşma daha cazip ve uygun fiyatlı olun.

Tunus ve Hindistan'da Bu ofisler, bu gelişen bölgeler arasında MachinePoint daha da genişlemesi için Bölgesel Genel Müdürlük olarak görev yapacak.

Avrupa Plastik ve İçecek Makinaları Kullanılmış Kaliteli herhangi sorularınız için irtibata geçiniz:

MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde