MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Group spustila nové webové stránky v turečtině  This is not an official translate. Original version here

  Vysoce kvalitní použité zařízení a financování v Turecku MachinePoint
  MachinePoint Použité stroje a zařízení, největší evropský obchodník použité stroje, pokračuje se její investice na tureckém trhu, a právě spustila webové stránky v Turecku, aby lépe navštěvovat místní subjekty plastů a nápojovém průmyslu.

  MachinePoint začali pronikat na turecký trh tím, že má pobočky v Istanbulu v roce 2010. Spuštění webových stránek v turečtině je dalším krokem, aby sloužil svým zákazníkům na tomto trhu.

  Pan Cesar Rodriguez - generální ředitel MachinePoint - říká: "Byli jsme investice na tureckém trhu již více než 2 roky. Toto je další krok v naší organizaci, aby lépe sloužila turecké zákazníky. Uvědomujeme si, že dostat se podávají v jejich místním jazyce je velké plus pro ně. Dále má obchodní zastoupení v Istanbulu, je něco, co velmi oceňuji a to je mnohem jednodušší pro face to face kontakt a osobní jednání.

  U našich použitých strojů podnikání, na turecký trh je důležitá, protože tam je velký zájem z tureckého kupující koupit kvalitní zařízení převážně z evropských zemí, a tam je také několik společností ochotni prodat své použité stroje ven z jejich soutěžní ploše. S firmou, jako je MachinePoint Použité stroje a zařízení, mohou těžit z naší mezinárodní přítomnost bude moci nabídnout své použité vybavení mimo Turecko snadno a bezpečným způsobem.

  Najdeme turecké plastů a nápojového průmyslu velmi dynamický, a s ambiciózními plány na další růst domácích i zahraničních. Produktové nabídky skupiny MachinePoint je zajímavá pro turecké klienty máme skvělou kombinaci vysoce kvalitní řešení za rozumnou cenu. To je klíčové pro turecké kupujících, kteří jsou citliví na ceny, ale přesto chcete, aby byla zaručena kvalita jejich vybavení. "

  Dobré a efektivní výrobní proces je součástí konkurenční výhody výrobců. Vysoce kvalitní vybavení může zaručit. MachinePoint Group nabízí přístup k vysoce kvalitní použité zařízení, prostřednictvím své dceřiné společnosti MachinePoint použitých strojů, a přes MachinePoint Potravinářské technologie nabízí nápoje a potravinářský průmysl celků řešení s kapacitou pro integraci použitých strojů ve svých projektech. Tato řešení, aby rozpočet při zachování atraktivní nejlepší značky v jejich vedení. Konečně přes MachinePoint Finance, přístup k financování možné.

  MachinePoint Media oddělení
  Gema Álvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Firemní video