MachinePoint Group uruchamia swoją nową witrynę w języku tureckim

- Aktualności
Wysokiej jakości sprzęt używany oraz Finansowanie w Turcji MachinePoint
MachinePoint Used Machinery, największy europejski sprzedawca maszyn używanych, kontynuuje inwestycje na rynku tureckim i właśnie uruchomił swoją stronę w języku tureckim, aby lepiej uczestniczyć w lokalnych podmiotach z branży tworzyw sztucznych i napojów.

MachinePoint rozpoczął penetrację rynku tureckiego poprzez obecność lokalną w Stambule w 2010 roku. Uruchomienie strony w języku tureckim to kolejny krok, aby służyć swoim klientom na tym rynku.

Pan Cesar Rodriguez - CEO MachinePoint - mówi: "Inwestujemy na rynku tureckim od ponad 2 lat. Jest to kolejny krok w naszej organizacji, aby lepiej służyć tureckim klientom. Rozumiemy, że doręczenie w ich lokalnym języku jest dla nich wielkim plusem. Posiadanie biura sprzedaży w Stambule to coś, co bardzo doceniają i znacznie ułatwia kontakt osobisty i osobiste spotkania.

Dla naszego rynku maszyn używanych rynek turecki jest ważny, ponieważ kupcy tureccy mają duże zainteresowanie zakupem wysokiej jakości maszyn głównie z krajów europejskich, a także kilka firm chce sprzedać używane maszyny poza swoim obszarem konkurencji. Dzięki takiej firmie, jak MachinePoint Used Machinery, mogą skorzystać z naszej międzynarodowej obecności, aby móc łatwo i bezpiecznie oferować swój używany sprzęt poza Turcją.

Uważamy, że turecki przemysł tworzyw sztucznych i napojów jest bardzo dynamiczny i ma ambitne plany dalszego rozwoju zarówno krajowego, jak i międzynarodowego. Oferta produktowa Grupy MachinePoint jest interesująca dla tureckich klientów, ponieważ mamy świetne połączenie wysokiej jakości rozwiązań w rozsądnych cenach. Ma to kluczowe znaczenie dla tureckich kupujących, którzy są wrażliwi na cenę, ale nadal chcą zagwarantować jakość swojego sprzętu ".

Dobry i wydajny proces produkcji jest częścią przewagi konkurencyjnej producentów. Zapewnia to sprzęt wysokiej jakości. Grupa MachinePoint oferuje dostęp do wysokiej jakości używanego sprzętu za pośrednictwem swojej spółki zależnej MachinePoint Used Machinery, a za pośrednictwem MachinePoint Food Technologies oferuje kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego i spożywczego z możliwością integracji używanych maszyn w swoich projektach. Te rozwiązania sprawiają, że budżety są atrakcyjne, a jednocześnie utrzymują najlepsze marki w swoich liniach. Wreszcie za pośrednictwem MachinePoint Finance możliwy jest dostęp do finansowania.

MachinePoint mediów Departament
Gema Álvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie