MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint Group yeni web sitesini artık Türkçe olarak da erişilebilir


Yüksek kaliteli ekipman ve Türkiye Finansmanı MachinePoint
En büyük Avrupa ikinci el makine tedarikçisi olan MachinePoint Used, Türkiye pazarına yatırım yapmaya devam ediyor ve plastik ve içecek endüstrilerinin yerel oyuncularına daha iyi hizmet vermek için web sitelerini Türkçe olarak erişime açtı.

MachinePoint, 2010 yılında İstanbul'da ofisiyle Türk pazarına girmeye başlamıştır. Web sitesinin Türkçe yayına açılması, müşterilere bu pazarda hizmet vermenin bir başka adımıdır.
MachinePoint CEO'su Cesar Rodriguez - "Şu anda 2 yıldan uzun süredir Türkiye pazarına yatırım yaptık. Bu kararla, Türk müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için organizasyonumuzun bir adım ileriye taşıyoruz. Yerel dilde hizmet etmenin onlar için büyük bir artı olduğunu anlıyoruz. İstanbul'da bir satış ofisinin bulunması da çok takdir edilen bir şey ve yüz yüze görüşme ve kişisel toplantılar artık çok daha kolay.”

İkinci el makinelerimiz için Türk pazarı çok önemlidir, zira Türk alıcılar başta Avrupa ülkelerinden olmak üzere yüksek kaliteli makineler satın almak istemektedirler. Ayrıca, kullandıkları makineleri kendi rekabet alanı dışında satmaya isteyen şirketler bulunmaktadır. MachinePoint Used Machinery gibi bir firma ile, Türkiye dışındaki pazarlara kullanılmış ekipmanlarını kolaylıkla ve güvenli bir şekilde sunabilmek için uluslararası varlığımızdan fayda sağlayabilirler.

Türk plastik ve meşrubat endüstrisini çok dinamik buluyoruz, hem yurtiçi hem de yurtdışı büyümek için iddialı planlar yapıyoruz. MachinePoint Group'un ürün teklifi, makul fiyatlarla yüksek kaliteli çözümlerin mükemmel kombinasyonuna sahip olduğu için Türk müşterileri için ilginçtir. Bu, fiyata duyarlı ancak yine de ekipmanlarının kalitesini garanti etmek isteyen Türk alıcılar için anahtardır "dedi.

İyi ve verimli bir üretim süreci, üreticilerin rekabet avantajının bir parçasıdır. Kaliteli ekipman bunu garanti eder. MachinePoint Group, yan kuruluşu MachinePoint Used Machinery ile yüksek kaliteli ekipmanlara erişim imkânı sağlıyor ve MachinePoint Food Technologies aracılığıyla, İçecek ve Gıda endüstrilerine, kullanılmış makinelerin projelerine entegre edilebilmesi için komple tesis çözümleri sunuyor. Bu çözümler bütçeleri cazip hale getirirken, kendi markaları arasında en iyi markaları korur. Sonunda MachinePoint Finans aracılığıyla, finansmana erişim mümkün olabilir.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde