MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Grup yeni web sitesi artık Türkçe olarak hizmetinizde  This is not an official translate. Original version here

  Yüksek kaliteli ekipman ve Türkiye Finansmanı MachinePoint
  Avrupa’nın en büyük ikinci el makina tedarikçisi MachinePoint İkinci El Makina, Türkiye pazarına yaptığı yatırımlara devam ediyor. Son olarak plastik ve içecek sektöründeki yerel ve bölgesel oyunculara daha yakın olmak ve daha iyi bir hizmet kalitesi yakalamak için yeni web sitesini Türkçe olarak müşterilerine sunmaya başladı

  MachinePoint’in Türkiye’deki varlığı 2010 yılında İstanbul ofisinin açılmasıyla başladı. Türkçe web sitesinin faaliyete geçmesiyle bu pazardaki müşterilerine daha kaliteli bir hizmet yolunda bir adım daha atmış oldu.

  Cesar Rodriguez – MachinePoint, CEO, “Türkiye pazarına 2 yıldan beri yatırım yapıyoruz ve ileriye doğru attığımız bu adımla Türkiye’deki müşterilerimize daha iyi hizmet sunacağımıza inanıyoruz. Müşterilerimizin kendi dillerinde hizmet almayı önemli bir artı olarak gördüklerini anlıyoruz. İstanbul’da bir ofisimizin olması ve bunun birebir kişisel iletişim imkanı sağlaması da müşterilerimizin ilgisini çeken diğer bir artı.

  Faaliyette bulunduğumuz ikinci el makine sektörü için Türkiye çok önemli bir piyasadır. Çünkü Türk sanayicisi daha çok Avrupa marka kaliteli ikinci el makinalara büyük bir ilgi duymaktadır. Ayrıca daha az sayıda olmakla birlikte bazı şirketler ihtiyaç fazlası makinalarını rekabet sahalarının dışında uluslararası pazarlarda değerlendirmek istemektedirler. MachinePoint gibi uluslararası düzeyde marka olmuş bir firma olarak makinalarının Türkiye dışında yabancı pazarlara kolaylıkla ve güvenli bir şekilde satışını gerçekleştirebiliriz.

  Türk plastik ve gıda sanayilerini bölgesel ve uluslararası alanda yüksek büyüme kapasitesine sahip çok dinamik ve hareketli endüstriler olarak görüyoruz. MachinePoint Grup olarak Türk müşterilerimize sunduğumuz ürün, makul fiyatları yüksek kaliteli çözümlerle kombine eden bütüncül hizmet anlayışıdır. Bu anlayış Türkiye pazarındaki müşterilerimiz için çok önemlidir zira onlar bir yandan fiyat konusunda hassas olurken aynı zamanda makine/ekipmanların kalitesi konusunda da ısrarcı olabilmektedirler”.

  Üstün ve etkili bir üretim süreci, üreticiler için en önemli rekabet avantajlarından biridir. Ancak yüksek kalitede makine/ekipman bunu garanti edebilir. MachinePoint Grup bünyesindeki MachinePoint İkinci El Makina hızlı ve güvenli bir şekilde yüksek kaliteli ikinci el makinalara ulaşmanızı sağlar. MachinePoint Gıda Teknolojileri ise gıda ve içecek endüstrileri için ikinci el ve yeni makinaları entegre bir şekilde kullanma kapasitesiyle komple üretim hatları ve anahtar teslimi tesis çözümleri sunar. Bu çözümler ikinci el makinaları da sürece kattığı için ekonomik olarak oldukça çekici olmakta ve en iyi markaları kullandığı için de yüksek kaliteden vazgeçmemektedir. Son olarak MachinePoint Finans bütün projelerin finansmanında sizin yanınızda olarak finansal çözümler sunmaktadır.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi