MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint Group spustila nový web


This is not an official translate. Original version here

Použité stroje, průmyslové financování a kompletní závody od společnosti MachinePoint
MachinePoint Consultants Group sro představuje nový pohled na web. Webové stránky mnohem dynamičtější, více vizuální, uživatelsky přátelské, a kde a snadněji integrovat různé značky skupiny, se v důsledku růstu v posledních letech.

MachinePoint Group je dnes skládá ze tří divizí ve třech velmi odlišných podnikání. MachinePoint Použité stroje a zařízení, které je původ skupiny společnosti a lídr v oblasti nákupu a prodeje použitých strojů pro evropský průmysl plastů a nápojů. MachinePoint potravinářské technologie je určena k provádění procesů a kompletní zařízení pro potravinářský průmysl, a že prozatímní Finance MachinePoint finančních operací průmyslových projektů.

Tento organický růst znamenal přechod od skupiny, která se uni-produktů různých společností, které nabízejí různé služby, obchodní modely a různých projektů. Tato změna má požadovali vydání nových webových stránek a on-line nabídky. V současné době MachinePoint Použité stroje a zařízení se zaměřuje na www.machinepoint.com online nabídka, a koncentrace MachinePoint potravinářské technologie v www.machinepoint.com/foodtechnologies

Internet marketing je klíčem k MachinePoint. Od svého vzniku MachinePoint byl průkopníkem ve Španělsku, jeden z prvních průmyslových podniků, které investovala B2B obchodní model postavený na internetu. Natolik, že projekt bude obsluhovat stroje se narodil s povoláním k internetu a proto přitahuje původně jednotné zahraniční kapitálové investice do tohoto odvětví.

Tento závazek k on-line svět ovlivňuje i obchodní model firmy. Internet Group nabídka je jednoznačně zaměřena na globální trh, v současné době pouze 10% obratu pochází ze Španělska. To dělá z internetu unikátní nástroj pro snadné a levné, protože je získat dobrou pozici na mezinárodním trhu velmi různorodé, ale společného jmenovatele, který se stále více používají web jako nástroj pro vyhledávání partnerů a dodavatelů.

Cesar Rodriguez, generální ředitel skupiny MachinePoint říká: "Já osobně jsem vždy velmi jasně od počátku výhody, které přinese obchodní světě pomocí webových technologií. Když jsem se pustil do tohoto projektu se v roce 1997, to bylo velmi románu zejména pro průmyslový svět, kde se trendy a nástroji vždycky dobře vzadu v oblasti ochrany spotřebitele světě. Kromě web světa postupuje rychlostí tak rychle, že je neustálé úsilí pro přípravu odborníků, že nechcete být vyřazen. Ještě nejsme vědomi Web 2.0, a už hovoří o Web 3.0. Sociální sítě mají obrovský boom v mnoha hospodářských odvětvích, ale pokud se zaměříme na průmyslovém světě ale jeho přítomnost je minimální, a strategii, jak je použít pro průmyslové podniky, jako je ta naše se ani zcela jasné. Kromě toho, pro malé a střední podniky to znamená další úsilí, protože mnoho z nich nemůže dovolit, aby interní tým věnuje vývoji a realizaci marketingových plánů v aktualizované podobě, která je závislá na externích dodavatelích. V našem případě musím vyjádřit, že v tomto případě, s důvěryhodnou společností a především příslušné nezbytné. "


MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

Použité stroje, průmyslové financování a kompletní závody od společnosti MachinePoint
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás