MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Group spustila nový web  This is not an official translate. Original version here

  Použité stroje, průmyslové financování a kompletní závody od společnosti MachinePoint
  MachinePoint Consultants Group sro představuje nový pohled na web. Webové stránky mnohem dynamičtější, více vizuální, uživatelsky přátelské, a kde a snadněji integrovat různé značky skupiny, se v důsledku růstu v posledních letech.

  MachinePoint Group je dnes skládá ze tří divizí ve třech velmi odlišných podnikání. MachinePoint Použité stroje a zařízení, které je původ skupiny společnosti a lídr v oblasti nákupu a prodeje použitých strojů pro evropský průmysl plastů a nápojů. MachinePoint potravinářské technologie je určena k provádění procesů a kompletní zařízení pro potravinářský průmysl, a že prozatímní Finance MachinePoint finančních operací průmyslových projektů.

  Tento organický růst znamenal přechod od skupiny, která se uni-produktů různých společností, které nabízejí různé služby, obchodní modely a různých projektů. Tato změna má požadovali vydání nových webových stránek a on-line nabídky. V současné době MachinePoint Použité stroje a zařízení se zaměřuje na www.machinepoint.com online nabídka, a koncentrace MachinePoint potravinářské technologie v www.machinepoint.com/foodtechnologies

  Internet marketing je klíčem k MachinePoint. Od svého vzniku MachinePoint byl průkopníkem ve Španělsku, jeden z prvních průmyslových podniků, které investovala B2B obchodní model postavený na internetu. Natolik, že projekt bude obsluhovat stroje se narodil s povoláním k internetu a proto přitahuje původně jednotné zahraniční kapitálové investice do tohoto odvětví.

  Tento závazek k on-line svět ovlivňuje i obchodní model firmy. Internet Group nabídka je jednoznačně zaměřena na globální trh, v současné době pouze 10% obratu pochází ze Španělska. To dělá z internetu unikátní nástroj pro snadné a levné, protože je získat dobrou pozici na mezinárodním trhu velmi různorodé, ale společného jmenovatele, který se stále více používají web jako nástroj pro vyhledávání partnerů a dodavatelů.

  Cesar Rodriguez, generální ředitel skupiny MachinePoint říká: "Já osobně jsem vždy velmi jasně od počátku výhody, které přinese obchodní světě pomocí webových technologií. Když jsem se pustil do tohoto projektu se v roce 1997, to bylo velmi románu zejména pro průmyslový svět, kde se trendy a nástroji vždycky dobře vzadu v oblasti ochrany spotřebitele světě. Kromě web světa postupuje rychlostí tak rychle, že je neustálé úsilí pro přípravu odborníků, že nechcete být vyřazen. Ještě nejsme vědomi Web 2.0, a už hovoří o Web 3.0. Sociální sítě mají obrovský boom v mnoha hospodářských odvětvích, ale pokud se zaměříme na průmyslovém světě ale jeho přítomnost je minimální, a strategii, jak je použít pro průmyslové podniky, jako je ta naše se ani zcela jasné. Kromě toho, pro malé a střední podniky to znamená další úsilí, protože mnoho z nich nemůže dovolit, aby interní tým věnuje vývoji a realizaci marketingových plánů v aktualizované podobě, která je závislá na externích dodavatelích. V našem případě musím vyjádřit, že v tomto případě, s důvěryhodnou společností a především příslušné nezbytné. "


  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Použité stroje, průmyslové financování a kompletní závody od společnosti MachinePoint

  Firemní video