MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Group inauguruje nową stronę internetową  This is not an official translate. Original version here

  Maszyny używane, finansowanie przemysłowe i kompletne zakłady MachinePoint
  MachinePoint Consultants Group Ltd. prezentuje nowy wygląd w internecie. Strony o wiele bardziej dynamiczne, bardziej wizualne, bardziej przyjazny dla użytkownika, oraz gdzie i łatwiej integrować różnych marek grupy, sama w wyniku wzrostu w ostatnich latach.

  MachinePoint Grupa jest obecnie składa się z trzech działów z trzema biznesu bardzo różne. MachinePoint Maszyny używane, który jest pochodzenia spółki grupy i lider w dziedzinie kupna i sprzedaży używanych maszyn dla europejskiego przemysłu tworzyw sztucznych i napojów. MachinePoint Food Technologies specjalizuje się w realizacji procesów i kompletnych instalacji dla przemysłu spożywczego, a tymczasowe Finansów MachinePoint operacji finansowych dla projektów przemysłowych.

  Ten wzrost organiczny oznaczało przejście od grupy do uni-produkt do różnych firm oferujących różne usługi, modeli biznesowych i różnych projektów. Zmiana ta domagali się uwolnienia nowych stron internetowych i ofert online. Obecnie MachinePoint Maszyny używane skupia się na www.machinepoint.com oferty on-line, a Technologies MachinePoint koncentracji żywności w www.machinepoint.com/foodtechnologies

  Marketingu internetowego, jest kluczem do MachinePoint. Od momentu powstania MachinePoint był pionierem w Hiszpanii, jednym z pierwszych przedsiębiorstw przemysłowych, które zainwestowały B2B model biznesowy opiera się na Internecie. Tak bardzo, że projekt będzie używać maszyn urodził się z powołaniem do Internetu iz tego powodu przyciąga pierwotnie jednego zagranicznego kapitału inwestycyjnego w sektorze.

  To zobowiązanie do świata online ma również wpływ modelu biznesowego firmy. Internet Group jest oferowanie jest wyraźnie ukierunkowany na globalnym rynku, obecnie tylko 10% obrotów pochodzi z Hiszpanii. To sprawia, że ​​Internet to wyjątkowe narzędzie, ze względu na łatwość i dlatego, że jest tani, aby uzyskać dobry międzynarodowej pozycji na rynku bardzo zróżnicowane, ale wspólnym mianownikiem, który jest coraz bardziej wykorzystania Internetu jako narzędzia do wyszukiwania partnerów i dostawców.

  Cesar Rodriguez, MachinePoint Group CEO mówi: "Ja osobiście zawsze były bardzo jasne od samego początku korzyści, które przyniesie świata biznesu z wykorzystaniem technologii internetowych. Kiedy rozpoczął ten projekt tam do 1997 roku, był to niezwykle powieści specjalnie dla świata przemysłowego, gdzie trendami i narzędziami zawsze iść daleko w tyle w świecie konsumentów. Ponadto w świecie internetowych postępuje z prędkością tak szybko, że jest ciągły wysiłek w celu wyszkolenia specjalistów do nie zostanie zniesiony. Nie jesteśmy jeszcze świadomi Web 2.0 i jest już mówić o Web 3.0. Sieci społeczne mają duży boom w wielu sektorów gospodarki, ale jeśli skupimy się na przemysłowej świata, ale jego obecność jest minimalna, a strategia ich wykorzystania do celów przemysłowych takich firm jak nasza, nie mają nawet bardzo jasne. Ponadto, dla małych i średnich przedsiębiorstw oznacza to dodatkowego wysiłku, ponieważ wielu nie może sobie pozwolić na wewnętrzny zespół dedykowany do opracowania i wdrożenia planów marketingowych w uaktualnionej formie, która jest uzależniona od zewnętrznych dostawców. W naszym przypadku mam komentarz, że w tym przypadku, o godną zaufania firmą, a przede wszystkim właściwe jest niezbędna. "


  MachinePoint mediów Departamentu
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Maszyny używane, finansowanie przemysłowe i kompletne zakłady MachinePoint

  Corporate video