MachinePoint Group inauguruje nową stronę internetową

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Maszyny używane, finansowanie przemysłowe i kompletne zakłady MachinePoint
MachinePoint Consultants Group Ltd. prezentuje nowy wygląd w internecie. Strony o wiele bardziej dynamiczne, bardziej wizualne, bardziej przyjazny dla użytkownika, oraz gdzie i łatwiej integrować różnych marek grupy, sama w wyniku wzrostu w ostatnich latach.

MachinePoint Grupa obecnie składa się z trzech działów. MachinePoint Maszyny używane, który jest pochodzenia spółki grupy i lider w dziedzinie kupna i sprzedaży używanych maszyn dla europejskiego przemysłu tworzyw sztucznych i napojów. MachinePoint Food Technologies specjalizuje się w realizacji procesów i kompletnych instalacji dla przemysłu spożywczego, a tymczasowe Finansów MachinePoint operacji finansowych dla projektów przemysłowych.

Ten wzrost oznaczało przejście od grupy do uni-produkt do różnych firm oferujących różne usługi, modeli biznesowych i różnych projektów. Zmiany tej wymagalo uwolnienia nowych stron internetowych i ofert online. Obecnie MachinePoint Maszyny używane skupia się na www.machinepoint.com oferty on-line, a Technologies MachinePoint koncentracji żywności w www.machinepoint.com/foodtechnologies

Marketing internetowy, jest kluczem dla MachinePoint. Od momentu powstania MachinePoint był pionierem w Hiszpanii, jednym z pierwszych przedsiębiorstw przemysłowych, które zainwestowały B2B model biznesowy oparty się na Internecie. Tak bardzo, że projekt będzie używać maszyn urodził się z powołaniem do Internetu iż tego powodu przyciąga pierwotnie jednego zagranicznego kapitału inwestycyjnego w sektorze.

To zobowiązanie do świata online ma również wpływ modelu biznesowego firmy. Internet Group jest oferowanie jest wyraźnie ukierunkowany na globalnym rynku, obecnie tylko 10% obrotów pochodzi z Hiszpanii. To sprawia, że Internet to wyjątkowe narzędzie, ze względu na łatwość i dlatego, że jest tani, aby uzyskać dobry międzynarodowej pozycji na rynku bardzo zróżnicowane, ale wspólnym mianownikiem, który jest coraz bardziej wykorzystania Internetu jako narzędzia do wyszukiwania partnerów i dostawców.

Cesar Rodriguez, MachinePoint Group CEO mówi: "Ja osobiście zawsze były bardzo jasne od samego początku korzyści, które przyniesie świata biznesu z wykorzystaniem technologii internetowych. Kiedy rozpoczął ten projekt tam do 1997 roku, był to niezwykle powieści specjalnie dla świata przemysłowego, gdzie trendami i narzędziami zawsze iść daleko w tyle w świecie konsumentów. Ponadto w świecie internetowych postępuje z prędkością tak szybko, że jest ciągły wysiłek w celu wyszkolenia specjalistów do nie zostanie zniesiony. Nie jesteśmy jeszcze świadomi Web 2.0 i jest już mówić o Web 3.0. Sieci społeczne mają duży boom w wielu sektorów gospodarki, ale jeśli skupimy się na przemysłowej świata, ale jego obecność jest minimalna, a strategia ich wykorzystania do celów przemysłowych takich firm jak nasza, nie mają nawet bardzo jasne. Ponadto, dla małych i średnich przedsiębiorstw oznacza to dodatkowego wysiłku, ponieważ wielu nie może sobie pozwolić na wewnętrzny zespół dedykowany do opracowania i wdrożenia planów marketingowych w uaktualnionej formie, która jest uzależniona od zewnętrznych dostawców. W naszym przypadku mam komentarz, że w tym przypadku, o godną zaufania firmą, a przede wszystkim właściwe jest niezbędna. "

MachinePoint mediów Departamentu
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

Maszyny używane, finansowanie przemysłowe i kompletne zakłady MachinePoint
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie