MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Group, yeni web başlattı  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint ile ikinci el makine, sanayi finansmanı ve komple tesisler
  MachinePoint Danışmanları Grubu Ltd internet üzerinde yeni bir görünüm duyurdu. Çok daha dinamik bir web sitesi, daha görsel, daha kullanıcı dostu, nerede ve daha kolay Grubu, kendisi son yıllarda büyümenin bir sonucu farklı marka entegre.

  Grup MachinePoint üç farklı iş ile 3 bölümden oluşmaktadır bugün. MachinePoint grup şirketi kökeni ve Avrupa plastik sanayi ve içecekler için kullanılan makine alımı ve satımı konusunda lider olan Makine, kullanılır. MachinePoint Gıda Teknolojileri süreçleri ve gıda endüstrisi için komple tesisler uygulanmasına adanmış ve endüstriyel projeler için bu ara Finans MachinePoint finansal faaliyetleri olduğunu.

  Bu organik büyüme Çeşitli servisler, iş modelleri ve farklı projeler sunan çeşitli firmalar için tek ürün olarak gruptan hareket anlamına gelmektedir. Bu değişiklik, yeni web siteleri ve çevrimiçi teklif serbest bırakılmasını talep var. Şu anda MachinePoint Kullanılmış makineler www.machinepoint.com çevrimiçi teklif odaklanır ve www.machinepoint.com/foodtechnologies içinde konsantrasyon MachinePoint Gıda Teknolojileri.

  İnternet pazarlama MachinePoint anahtarıdır. Kuruluşundan bu yana MachinePoint İspanya'da öncü, internet üzerinde inşa ağır B2B iş modeli yatırım ilk sanayi kuruluşlarından biri oldu. Öyle proje kullanırsınız böylece bilgisayarlara İnternet bir meslek ile doğmuş ve bu nedenle sektörde aslında tek bir yabancı sermaye yatırımı çekmiştir.

  Online dünya bu sorumluluk da şirketin iş modeli etkilenir. Internet Grup sunan açık küresel bir pazar hedefliyor, şu anda cirosunun sadece% 10 İspanya geliyor. Bu internet kolaylığı için benzersiz bir araçtır ve çok farklı pazarlarda iyi bir uluslararası pozisyon almak için ucuz olduğu için, ama büyüyen bir ortak payda, giderek artan ve ortakları aramak için bir araç olarak internet kullanımı tedarikçileri.

  Cesar Rodriguez, Grup CEO'su MachinePoint diyor, "Ben kişisel olarak her zaman iş dünyasına yeni web teknolojilerinin kullanımı faydalar getireceğini başından, çok açık olmuştur. Ben 1997 de bu proje başlattı, bu özellikle eğilimleri ve araçları her zaman tüketici dünyada iyi arkasında gitmek endüstriyel dünya için çok yeni idi. Web dünya ek olarak bir hızda profesyonel aşamalı olarak değil eğitmek için sürekli bir çaba olduğunu çok hızlı ilerlemektedir. Henüz Web 2.0 'ın farkında değildir ve zaten Web 3.0 hakkında konuşuyor. Sosyal ağlar pek çok ekonomik sektörde büyük bir patlama yaşıyoruz, ama biz sanayi dünya odaklanmak ise henüz varlığını minimal ve bizim gibi sanayi şirketleri için bunları kullanmak için nasıl bir strateji bile çok net değil. Birçok gelişmekte olan ve dış tedarikçiler bağlıdır güncelleştirilmiş form, pazarlama planları uygulamak için özel bir iç ekibimiz var göze alamaz çünkü Ayrıca, KOBİ'ler için bu, ekstra çaba anlamına gelir. Bizim durumumuzda ben güvenilir bir şirket olması, bu durumda o yorum yapmak ve tüm yetkili üstünde şarttır. "


  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  MachinePoint ile ikinci el makine, sanayi finansmanı ve komple tesisler

  Tanıtım Filmi