MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu napojowego i żywnościowego  This is not an official translate. Original version here

  26/04/2011

  MachinePoint Group, dzięki nowej jednostki gospodarczej MachinePoint Technologii Żywności zwiększa swoje portfolio rozwiązań dla przemysłu produkcji napojów i przetwórstwa żywności poprzez dostarczanie rozwiązań dla obszarów automatyzacji procesu i kompletne w konkurencyjnych cenach, dzięki własnej struktury na projektowanie i wdrażanie rozwiązań dostosowanych do swoich klientów.

  Dzięki automatyzacji procesów, osiąga się przez kontrolowanie i dokumentowanie parametrów krytycznych produkcji. Korzystny wpływ na jakość produktów i obniżenie kosztów produkcji i strat produktu.

  To nowe urządzenie przynosi ponad 25 lat doświadczenia dostarczających sprzęt, zakłady produkcyjne, linie technologiczne i opakowania dla przemysłu spożywczego w Europie, przyczyniają się do rozwoju branży przetwórstwa i dystrybucji żywności. W ciągu ostatnich 7 lat, to know-how sukcesywnie wywożone poza Europą, udało się opracować projekty w Afryce i Azji, poza tymi w Europie.

  Project Manager MachinePoint Technologii Żywności, powiedział: "Zapewnienie jakości produktów, zmniejszenie kurczyć, optymalizacji kosztów i zwiększenia wydajności są główne cele, skupić się na automatyzacji procesów produkcyjnych Korzyści są oczywiste, są osiągane poprzez te propozycje w celu poprawy kontroli, standaryzacji. procesów i obniżenie kosztów produkcji. ¨

  Dodatkowo, MachinePoint Technologii Spożywczych oferuje nową przewagę konkurencyjną w zakresie rozwoju projektów nowych linii produkcyjnych, co jest na zamówienie i wykorzystania w miarę potrzeb, nowych i używanych maszyn z wiodących marek na maszyny i komponenty, w celu zapewnienia wysokiej jakości systemów bardziej korzystne koszty produkcji.

  Strategia ta ma przyczynić się w sposób szczególny z małych firm i średnich przedsiębiorstw w Europie i innych krajach rozwijających się gospodarek, które wymagają zwiększenia zdolności jakości i produkcji, z inwestycji początkowych więcej zawarte. Wszystko to wspierane przez jej siostrę w Grupie MachinePoint Maszyny używane, który kontroluje 80% używane maszyny do sprzedaży w Europie, co jest wyraźną przewagę konkurencyjną na nowy oddział.

  Obecnie Grupa MachinePoint to ambitny projekt, aby rozwinąć swoje międzynarodowe operacje umożliwić spółce posiada biura w największych krajów w Afryce, Azji i Ameryki Łacińskiej.

  "Mamy wielką nadzieję, że w tym nowym projekcie MachinePoint Group, a my już zauważyć ogromny popyt na te rozwiązania z krajów wschodzących. Chociaż nie ma wrażliwości cenowej wśród naszych celów jest nadal oferuje konkurencyjne, efektywne kosztowo rozwiązania dla naszych klientów".

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Corporate video