MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint Group nabízí automatizaci servisního


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Group, prostřednictvím své nové obchodní jednotky MachinePoint technologie potravin zvyšuje své portfolio o řešení pro nápojový průmysl a zpracování potravin tím, že poskytuje řešení automatizace pro technologické oblasti a kompletní za konkurenční ceny, a to díky své vlastní strukturu pro návrh a implementaci řešení na míru svým zákazníkům.

Automatizací procesů je dosaženo tím, že řídí a dokumentuje kritické parametry výroby. Příznivě ovlivňující kvalitu výrobků a snížení výrobních nákladů a plýtvání produktu.

Tato nová jednotka přináší více než 25 let zkušeností dodávající zařízení, výrobní závody, výrobní linky a balení pro potravinářský průmysl v Evropě, pozitivně přispívají k růstu průmyslu zpracování a distribuci potravin. V posledních 7 let, toto know-how se postupně vyváženo mimo Evropu, úspěšně rozvíjí projekty v Africe a Asii, vedle těch, které se v Evropě.

Project Manager MachinePoint technologie potravin, řekl: "Zajištění kvality výrobků, snižování zmenšovat, optimalizaci nákladů a zvýšení produktivity jsou hlavní cíle zaměřit automatizace výrobních procesů Výhody jsou zřejmé, se dosahuje prostřednictvím těchto návrhů na zlepšení kontroly, standardizovat. procesů a snížení výrobních nákladů. ¨

Kromě toho, MachinePoint technologie potravin nabízí novou konkurenční výhodu v rozvoji projektů nových výrobních linek, což je na vlastní návrh a použití, jak požaduje, nové i použité vybavení od předních značek do strojů a komponentů, s cílem poskytování kvalitních systémů výhodnější výrobní náklady.

Tato strategie si klade za cíl přispět zvláštním způsobem se malé a střední podniky a středně velkých podniků v Evropě a dalších zemích s rozvíjejícími se ekonomikami, které vyžadují zvýšení kvality a výrobní kapacity, s počáteční investice více obsaženy. To vše podporuje její sestra v rámci skupiny, MachinePoint použitých strojů, která ovládá 80% použitých strojů k prodeji v Evropě, což je jasnou konkurenční výhodu pro novou dceřinou společnost.

V současné době skupina MachinePoint je ambiciózní projekt rozšířit svou mezinárodní operace umožní, aby společnost měla pobočky v hlavních zemích v Africe, Asii a Latinské Americe.

"Máme velkou naději v tomto novém projektu MachinePoint Group, a my jsme už zpozorovali obrovskou poptávku po těchto řešení z rozvíjejících se zemí. Zatímco tam je cenové citlivosti u našich cílů je i nadále nabízet konkurenceschopné, nákladově efektivní řešení pro naše zákazníky."

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás