MachinePoint Group oferuje automatyzację usług

- Aktualności
Grupa MachinePoint, poprzez swoją nową jednostkę biznesową MachinePoint Food Technologies powiększa swoje portfolio rozwiązań dla branży napojów i przetwórstwa żywności, dostarczając rozwiązania automatyzacji dla obszarów procesowych po konkurencyjnych cenach, dzięki własnej strukturze do projektowania i wdrażania rozwiązań dostosowanych do ich klientów.

Automatyzacja procesów odbywa się poprzez kontrolowanie i dokumentowanie krytycznych parametrów produkcji. Korzystnie wpływa na jakość produktów i zmniejsza koszty produkcji i marnotrawstwo produktu.

Ta nowa jednostka zapewnia ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu sprzętu, zakładów produkcyjnych, linii technologicznych i opakowań do przemysłu spożywczego w Europie, przyczyniając się pozytywnie do wzrostu przetwórstwa przemysłowego i dystrybucji żywności. W ciągu ostatnich 7 lat ten know-how był stopniowo eksportowany poza Europę, z powodzeniem realizował projekty w Afryce i Azji, oprócz tych w Europie.

Kierownik projektu MachinePoint Food Technologies powiedział: "Zapewnienie jakości produktu, zmniejszenie kurczenia się, optymalizacja kosztów i zwiększenie wydajności to główne cele, które skupiają się na automatyzacji procesów produkcyjnych. Zalety są oczywiste, są osiągane dzięki tym propozycjom poprawy kontroli, standaryzacji procesów i redukcji kosztów produkcji.

Dodatkowo, MachinePoint Food Technologies oferuje nową przewagę konkurencyjną w rozwoju projektów nowych linii produkcyjnych, czyli niestandardowego projektowania i użytkowania zgodnie z wymaganiami, nowych i używanych urządzeń wiodących marek w maszynach i elementach, w celu zapewnienia systemów jakości bardziej korzystne koszty produkcji.

Strategia ta ma na celu przyczynienie się w szczególny sposób do małych firm i średnich przedsiębiorstw w Europie i innych krajach o gospodarkach wschodzących, które wymagają podniesienia jakości i zdolności produkcyjnych, przy czym początkowe inwestycje są bardziej ograniczone. Wszystko to wspierane jest przez jej siostrę z Grupy, MachinePoint Used Machinery, która kontroluje 80% używanych maszyn na sprzedaż w Europie, co stanowi wyraźną przewagę konkurencyjną dla nowej spółki zależnej.

Obecnie Grupa MachinePoint to ambitny projekt, którego celem jest rozszerzenie działalności międzynarodowej, dzięki czemu firma będzie mogła mieć biura w najważniejszych krajach w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej.

"Mamy wielką nadzieję na nowy projekt MachinePoint Group i już dostrzegamy ogromny popyt na te rozwiązania z krajów wschodzących. Podczas gdy naszym celem jest wyczulenie na cenę, to nadal oferować naszym klientom konkurencyjne i efektywne kosztowo rozwiązania" powiedział kierownik projektu MachinePoint Food Technologies.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie