MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint Grubu hizmet otomasyon sunar


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Grubu, yeni iş birimi aracılığıyla MachinePoint Gıda Teknolojileri rekabetçi fiyatlarla komple proses alanları için otomasyon çözümleri sunan ve ile içecek endüstrisi ve gıda işleme çözümleri portföyünü artırmaktadır, uygun çözümlerin tasarlanması ve uygulanması için kendi yapısı sayesinde müşterileri.

otomatize süreçler tarafından, kontrol ve üretim kritik parametreleri belgeleyen elde edilir. Olumlu ürünlerin kalitesini etkileyen ve üretim maliyetlerini ve ürün israfını azaltır.

Bu yeni birim sanayi işleme ve gıda dağıtımı büyümesine olumlu katkı, Avrupa'da gıda sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi tedarik ekipmanları, üretim tesisleri, proses hatları ve paketleme getiriyor. Son 7 yıl içinde, bu know-how yavaş yavaş Avrupa'da yapılan ek olarak başarıyla Afrika ve Asya'da projeleri geliştirdi, Avrupa dışında ihraç edilmiştir.

Proje Yöneticisi MachinePoint Gıda Teknolojileri şunları söyledi: "Ürün kalitesi, küçültmek azaltmak maliyetleri optimize ve temel amaçları üretim süreçlerinin otomasyonu odaklanmak olan verimlilik artışı sağlanması avantajları, denetimleri artırmak süreçlerini standardize etmek ve azaltmak için, ortada bu önerilerin yoluyla elde bulunmaktadır. üretim maliyeti.

Ayrıca, MachinePoint Gıda Teknolojileri kalite sistemlerinin sağlamak amacı ile, özel tasarım ve makine ve aksamları önde gelen markaları istenen, yeni ve kullanılan ekipman olarak kullanmak yeni üretim hatlarının projelerin geliştirilmesinde, yeni bir rekabet avantajı sunuyor daha avantajlı üretim maliyeti.

Bu strateji daha içerdiği başlangıç ​​yatırımları ile, kalite ve üretim kapasitesini arttırarak gerektiren gelişmekte olan ekonomiler, küçük işletmeler ve Avrupa'da orta ölçekli şirketler ve diğer ülkeler ile özel bir şekilde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bütün bu Grup içinde kız kardeşi tarafından desteklenen, MachinePoint yeni iştiraki açık bir rekabet avantajı Avrupa'da satılık ikinci el makine,% 80 kontrol Makine, kullanılır.

Şu anda, Grup MachinePoint Afrika, Asya ve Latin Amerika'da büyük ülkede ofisleri bulunmaktadır şirket sağlayacak uluslararası operasyonlarını genişletmek için iddialı bir projedir.

"Biz bu yeni projede MachinePoint Grubu büyük umut var, ve biz zaten gelişmekte olan ülkelerden bu çözümler için büyük bir talep fark ediyoruz. Bizim hedeflerimiz arasında fiyat duyarlılığı müşterilerimize rekabetçi, uygun maliyetli çözümler sunarak devam etmektir olsa da," Proje Yöneticisi MachinePoint Gıda Teknolojileri söyledi.

MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde