MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Společnost MachinePoint otevírá nové kanceláře pro své sídlo ve Valladolid ve Španělsku


This is not an official translate. Original version here

Nové kanceláře společnosti MachinePoint jsou moderní a otevřené
Společnost MachinePoint otevřela nové kanceláře ve Valladolidu, které byly navrženy tak, aby nadále podporovaly inovaci, tvořivost a talent management mezi zaměstnanci a vedly trh s plastovými a nápojovými stroji.

Toto nové místo přivítá více než 50 profesionálů různých národností. Nové kanceláře společnosti MachinePoint jsou moderní a otevřené a posilují závazek k pracovnímu modelu, který řídí týmovou práci, inovace a rozmanitost.

Společnost MachinePoint pracuje již více než deset let a podporuje práci na dálku, aby pomohla svým zaměstnancům sladit pracovní a osobní život a zvyšovat motivaci a produktivitu. Kanceláře jsou stále zaměstnány zaměstnanci, kteří přicházejí a odcházejí v různých hodinách. Mnoho z nich pracuje mimo Španělsko a přijít na krátkou dobu se setkat s týmem. Společnost je otevřena téměř 24 hodin denně prostřednictvím zaměstnanců umístěných v různých částech světa. Zaměstnanci přizpůsobují své plány podle trhů, kterým slouží, takže v kancelářích jsou vždy lidé.

Flexibilní kancelářský design umožňuje tento nový způsob práce. Také MachinePoint investuje již řadu let do technologií, aby umožnila dálkovou práci, zatímco současně je celý tým dokonale a nepřetržitě propojen na čtyřech kontinentech.

Cesar Rodríguez, generální ředitel společnosti MachinePoint, říká: "Věříme, že dobré pracovní prostředí je nezbytné k udržení našeho vedení a motivování našich zaměstnanců. To je důvod, proč se přizpůsobujeme novým časům, vytváříme kancelář, kde lidé mohou pracovat, ale také se týkají Ostatní mají prostor pro volný čas, kde se zaměstnanci mohou setkat mimo pracovní plán Naše kanceláře bez stěn umožňují tok informací, průhlednost a týmovou práci Vzdálená práce nám umožňuje udržet si talenty v městech jako Valladolid Máme více než 15 Národnosti pracující v týmu 50 lidí, což je možné díky modernímu modelu řízení a investicím do technologií. "

Kanceláře se nacházejí v Calle Andrés Laguna 9-11, Technologickém parku Boecillo, v zeleném a slunném prostředí s snadným parkováním a přímým autobusem do centra Valladolidu. V blízké budoucnosti plánují do budovy zahrnout tělocvičnu, která bude podporovat zdravé návyky mezi týmy.

Pod sloganem "Inteligentní a spolehlivé" se společnost MachinePoint i nadále věnuje řešením, která mají skvělý vztah cen a kvality a jsou spolehlivá. Tento duch je možné cítit ve svých nových kancelářích a v jejich způsobu práce, vždy průkopnickém.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás