MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Společnost MachinePoint otevírá nové kanceláře pro své sídlo ve Valladolid ve Španělsku  This is not an official translate. Original version here

  Nové kanceláře společnosti MachinePoint jsou moderní a otevřené
  Společnost MachinePoint otevřela nové kanceláře ve Valladolidu, které byly navrženy tak, aby nadále podporovaly inovaci, tvořivost a talent management mezi zaměstnanci a vedly trh s plastovými a nápojovými stroji.

  Toto nové místo přivítá více než 50 profesionálů různých národností. Nové kanceláře společnosti MachinePoint jsou moderní a otevřené a posilují závazek k pracovnímu modelu, který řídí týmovou práci, inovace a rozmanitost.

  Společnost MachinePoint pracuje již více než deset let a podporuje práci na dálku, aby pomohla svým zaměstnancům sladit pracovní a osobní život a zvyšovat motivaci a produktivitu. Kanceláře jsou stále zaměstnány zaměstnanci, kteří přicházejí a odcházejí v různých hodinách. Mnoho z nich pracuje mimo Španělsko a přijít na krátkou dobu se setkat s týmem. Společnost je otevřena téměř 24 hodin denně prostřednictvím zaměstnanců umístěných v různých částech světa. Zaměstnanci přizpůsobují své plány podle trhů, kterým slouží, takže v kancelářích jsou vždy lidé.

  Flexibilní kancelářský design umožňuje tento nový způsob práce. Také MachinePoint investuje již řadu let do technologií, aby umožnila dálkovou práci, zatímco současně je celý tým dokonale a nepřetržitě propojen na čtyřech kontinentech.

  Cesar Rodríguez, generální ředitel společnosti MachinePoint, říká: "Věříme, že dobré pracovní prostředí je nezbytné k udržení našeho vedení a motivování našich zaměstnanců. To je důvod, proč se přizpůsobujeme novým časům, vytváříme kancelář, kde lidé mohou pracovat, ale také se týkají Ostatní mají prostor pro volný čas, kde se zaměstnanci mohou setkat mimo pracovní plán Naše kanceláře bez stěn umožňují tok informací, průhlednost a týmovou práci Vzdálená práce nám umožňuje udržet si talenty v městech jako Valladolid Máme více než 15 Národnosti pracující v týmu 50 lidí, což je možné díky modernímu modelu řízení a investicím do technologií. "

  Kanceláře se nacházejí v Calle Andrés Laguna 9-11, Technologickém parku Boecillo, v zeleném a slunném prostředí s snadným parkováním a přímým autobusem do centra Valladolidu. V blízké budoucnosti plánují do budovy zahrnout tělocvičnu, která bude podporovat zdravé návyky mezi týmy.

  Pod sloganem "Inteligentní a spolehlivé" se společnost MachinePoint i nadále věnuje řešením, která mají skvělý vztah cen a kvality a jsou spolehlivá. Tento duch je možné cítit ve svých nových kancelářích a v jejich způsobu práce, vždy průkopnickém.


  Firemní video