MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint otwiera nowe biura dla swojej siedziby w Valladolid  This is not an official translate. Original version here

  Nowe biura firmy MachinePoint to nowoczesny i otwarty plan
  MachinePoint otworzył nowe biura w Valladolid, specjalnie zaprojektowane w celu kontynuowania innowacji, kreatywności i zarządzania talentami wśród swoich pracowników i nadal prowadzi rynek maszyn do tworzyw sztucznych i napojów.

  To nowe miejsce z zadowoleniem zatrudnia ponad 50 profesjonalistów różnych narodowości. Nowe biura firmy MachinePoint to nowoczesny i otwarty plan oraz wzmacniają zaangażowanie w model pracy, który łączy pracę zespołową, innowacyjność i różnorodność.

  Firma MachinePoint od ponad dziesięciu lat pracuje nad tele-working, aby pomóc swoim pracownikom pogodzić życie zawodowe i osobiste oraz zwiększyć motywację i wydajność. Biura są zawsze zajęte przez pracowników przychodzących i wychodzących w różnych godzinach. Wielu z nich pracuje poza Hiszpanią i wraca na krótkie okresy, aby spotkać się z zespołem. Firma jest otwarta prawie 24 godziny na dobę przez pracowników znajdujących się w różnych częściach świata. Pracownicy dostosowują swoje harmonogramy zgodnie z rynkami, którym służą, tak aby byli dostępni dla klientów.

  Elastyczny projekt biurowy czyni ten nowy sposób pracy możliwym. Ponadto firma MachinePoint inwestuje od lat w technologie, aby umożliwić zdalną pracę, a jednocześnie cały zespół jest doskonale i stale połączony na czterech kontynentach.

  Cesar Rodríguez, Dyrektor Generalny MachinePoint, mówi: "Uważamy, że dobre warunki pracy są niezbędne do utrzymania naszego przywództwa i motywowania naszych pracowników. Dlatego dostosowujemy się do nowych czasów, tworząc biuro, w którym ludzie mogą pracować, ale również się socjalizować, pracownicy mogą się spotkać poza swoim harmonogramem pracy. Nasze biura zaprojektowane bez ścianek pozwalają na przepływ informacji, przejrzystości i pracy zespołowej. Zdalna praca pozwala nam zachować talenty w mieście takim jak Valladolid. Mamy więcej niż 15 Narodowości pracujących w zespole 50 osób. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu modelowi zarządzania i inwestycjom.

  Biura znajdują się w Calle Andrés Laguna 9-11, Park Technologiczny Boecillo, w zielonej i słonecznej scenerii, z łatwym parkowaniem i bezpośrednim autobusem do centrum Valladolid. W niedalekiej przyszłości planują włączenie siłowni do pomieszczeń w celu promowania zdrowych nawyków w zespołem.

  Zgodnie z hasłem "Inteligentnie i wiarygodne" „Smart and Reliable” firma MachinePoint nadal angażuje się w rozwiązania, które mają dobrą relację między ceną i niezawodnością. Ten duch można odczuwać w swoich nowych urzędach i na ich drodze do pracy, zawsze pionierując.


  Corporate video