MachinePoint otwiera nowe biura dla swojej siedziby w Valladolid

- Aktualności
Nowe biura firmy MachinePoint to nowoczesny i otwarty plan
MachinePoint otworzył nowe biura w Valladolid, specjalnie zaprojektowane w celu kontynuowania innowacji, kreatywności i zarządzania talentami wśród swoich pracowników i nadal prowadzi rynek maszyn do tworzyw sztucznych i napojów.

To nowe miejsce z zadowoleniem zatrudnia ponad 50 profesjonalistów różnych narodowości. Nowe biura firmy MachinePoint to nowoczesny i otwarty plan oraz wzmacniają zaangażowanie w model pracy, który łączy pracę zespołową, innowacyjność i różnorodność.

Firma MachinePoint od ponad dziesięciu lat pracuje nad tele-working, aby pomóc swoim pracownikom pogodzić życie zawodowe i osobiste oraz zwiększyć motywację i wydajność. Biura są zawsze zajęte przez pracowników przychodzących i wychodzących w różnych godzinach. Wielu z nich pracuje poza Hiszpanią i wraca na krótkie okresy, aby spotkać się z zespołem. Firma jest otwarta prawie 24 godziny na dobę przez pracowników znajdujących się w różnych częściach świata. Pracownicy dostosowują swoje harmonogramy zgodnie z rynkami, którym służą, tak aby byli dostępni dla klientów.

Elastyczny projekt biurowy czyni ten nowy sposób pracy możliwym. Ponadto firma MachinePoint inwestuje od lat w technologie, aby umożliwić zdalną pracę, a jednocześnie cały zespół jest doskonale i stale połączony na czterech kontynentach.

Cesar Rodríguez, Dyrektor Generalny MachinePoint, mówi: "Uważamy, że dobre warunki pracy są niezbędne do utrzymania naszego przywództwa i motywowania naszych pracowników. Dlatego dostosowujemy się do nowych czasów, tworząc biuro, w którym ludzie mogą pracować, ale również się socjalizować, pracownicy mogą się spotkać poza swoim harmonogramem pracy. Nasze biura zaprojektowane bez ścianek pozwalają na przepływ informacji, przejrzystości i pracy zespołowej. Zdalna praca pozwala nam zachować talenty w mieście takim jak Valladolid. Mamy więcej niż 15 Narodowości pracujących w zespole 50 osób. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu modelowi zarządzania i inwestycjom.

Biura znajdują się w Calle Andrés Laguna 9-11, Park Technologiczny Boecillo, w zielonej i słonecznej scenerii, z łatwym parkowaniem i bezpośrednim autobusem do centrum Valladolid. W niedalekiej przyszłości planują włączenie siłowni do pomieszczeń w celu promowania zdrowych nawyków w zespołem.

Zgodnie z hasłem "Inteligentnie i wiarygodne" „Smart and Reliable” firma MachinePoint nadal angażuje się w rozwiązania, które mają dobrą relację między ceną i niezawodnością. Ten duch można odczuwać w swoich nowych urzędach i na ich drodze do pracy, zawsze pionierując.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie